Tarnobrzeski policjant został komendantem w Mielcu - Tygodnik Nadwiślański
środa, 30 listopada
reklama

Tarnobrzeski policjant został komendantem w Mielcu

1

Podinsp. Tomasz Grazda będzie pełnił obowiązki Komendanta Powiatowego Policji w Mielcu. Dotychczas pełnił funkcję zastępcy komendanta w Tarnobrzegu.

Służbę w policji podinsp. Tomasz Grazda pełni od 2002 r. Początkowo pełnił służbę w Oddziałach Prewencji Komendy Stołecznej Policji w Warszawie, w 2005 r. trafił do Oddziału Prewencji Komendy Wojewódzkiej Policji w Białymstoku. W 2006 r. służbę kontynuował w Komendzie Miejskiej Policji w Tarnobrzegu, gdzie był związany z pionem prewencji. Przez kilka lat zajmował się zwalczaniem przestępczości narkotykowej w Wydziale Kryminalnym Komendy Miejskiej Policji w Tarnobrzegu. Następnie od roku 2016 nadzorował służby prewencyjne.

Zobacz także:
Rodowe portrety Tarnowskich w darze dla tarnobrzeskiego muzeum [zdjęcia]

W dniu 1 lipca 2019 r. został powołany na stanowisko Zastępcy Komendanta Miejskiego Policji w Tarnobrzegu. Dziś natomiast poinformowano, że podinsp. Tomasz Grazda został p.o. Komendanta Powiatowego Policji w Mielcu. Dotychczasowy komendant, podinsp. Jacek Juwa, w związku z awansem przejmie obowiązki zastępcy komendanta Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie.

Jeden komentarz

  1. Wysokogórski na

    Nic się nie dzieje z przypadku. Tomek, kto Cię tak winduje na stanowiska? A może masz biskupa, księdza w szeregach swojej rodziny? To dzisiaj wskazane. Ino paczeć jak zasiądziesz na stanowisku ” komedianta”w KWP w Rzeszówku 🙂 . No, ale generalnie gratuluję.