Tarnobrzeski „śpiewak” stał się sławny. Pisze o nim Onet i Polska Agencja Prasowa - Tygodnik Nadwiślański
Reklama

Tarnobrzeski „śpiewak” stał się sławny. Pisze o nim Onet i Polska Agencja Prasowa

3

Podana przez „Tygodnik Nadwiślański” informacja o mężczyźnie, który z taką ekspresją wyśpiewywał zaczynającą się od słów „znowu w życiu mi nie wyszło” piosenkę Budki Suflera, że przechodnie uznali, że zapowiada próbę samobójczą, podbiła internet. 

„Newsa” o śpiewaku umieściły swoich serwisach m.in. Polska Agencja Prasowa, Onet, Gazeta Wyborcza i wiele innych mediów. Zareagował również Krzysztof Cugowski, wokalista Budki Suflera, który zaśpiewał w oryginale „Sen o Dolinie”. Na swoim facebookowym profilu umieścił linka do informacji z komentarzem „A w Tarnobrzegu śpiewają na ulicach…”

Zobacz:
– Tarnobrzeg. Śpiewał „W życiu mi nie wyszło”. Przechodnie uznali, że chce się zabić

Informacje o „śpiewającym tarnobrzeżaninie” zarówno na profilu jednego z najlepszych polskich wykonawców, jak i w serwisach informacyjnych doczekały się tysięcy reakcji, udostępnień i komentarzy. Wzbudziła powszechną sympatię, internauci ubolewali tylko nad tym, że śpiewak został ukarany mandatem za zakłócenie porządku.

Udostępnij

3 komentarze

  1. beztalencie na

    Proponuję tego człowieka skierować na przesłuchanie do muzyków. Może rodzi się nowy talent muzyczny.

  2. Jak se ktoś z instrumentem muzycznym spiewa na mieście to jest to zakłócanie porządku publicznego? Normalne jaja. Tym bardziej, że ten gostek nie miał instrumentu. Sprawa kwalifikuje się do rzecznika praw obywatelskich.