Tłumy nad Jeziorem Tarnobrzeskim w Boże Ciało [zdjęcia] - Tygodnik Nadwiślański

Tłumy nad Jeziorem Tarnobrzeskim w Boże Ciało [zdjęcia]

8
1 z 23

Piękna pogoda sprawiła, że nad Jeziorem Tarnobrzeskim pojawiły się tłumy spacerowiczów. Nie brakowało także osób, które postanowiły zaznać pierwszych kąpieli w akwenie.

Kończy się rewitalizacja nad Jeziorem Tarnobrzeskim. Już niebawem tereny mają zostać otwarte dla turystów.

Otwarcie Jeziora Tarnobrzeskiego w połowie czerwca?

Choć nadal obowiązują zakazy wstępu, dziś korzystając z wolnego dnia i pięknej pogody, mieszkańcy Tarnobrzega i okolic tłumnie udali się na chwilę wypoczynku i relaksu.

1 z 23
Udostępnij

8 komentarzy

  1. Zarządzanie terenami wokół jeziora jest skandaliczne;dojazd busów na okres 2 miesięcy z 6możliwych ,brak ławek z oparciem zwróconych w stronę jeziora,wygórowane ceny wynajmu sprzetu,przez5lat nie zbudowano ścieżki turystyczno-rowerowej dookoła jeziora,brak wyboru punktów gastronomicznych i innych czasem drobnych udogodnień dla mieszkańców po prostu brak elastycznego operatora do zarzadzania.

    • sama prawda. Oparcia kiedyś były, tak zamontowane, że umożliwiały obserwacje jeziora. Potem zniknęły oparcia. Ścieżki rowerowej dookoła nie zbudowano. Jazda po płytach betonowych to żadna przyjemność, nieźle wytrzęsie rowerem i rowerzystą.
      Czas oficjalnego otwarcia się zbliża. Podsumujemy.

  2. Gdzie te tłumy? Zalew jest już otwarty. Jeśli nie, to dlaczego wjechały samochody na teren zalewu? Czy był przy wjeździe znak drogowy zakaz ruchu wszelkich pojazdów? Jeśli był, to wszyscy kierowcy kwalifikują się do ukarania. Gdzie była Policja i Straż Miejska?

Zostaw odpowiedź