Toalety na dworcu PKS w Tarnobrzegu nieczynne w weekendy. Właściciel zaprasza do sąsiadów [W najnowszym numerze] - Tygodnik Nadwiślański
wtorek, 18 stycznia
reklama

Toalety na dworcu PKS w Tarnobrzegu nieczynne w weekendy. Właściciel zaprasza do sąsiadów [W najnowszym numerze]

6

Po 5 latach wraca sprawa toalet na dworcu autobusowym w Tarnobrzegu, które w weekend pozostają zamknięte. Sytuacja jest nawet gorsza niż wtedy, ponieważ teraz w sobotę i w niedzielę w ogóle nie można z nich skorzystać. Tymczasem właściciel dworca zaprasza z potrzebą fizjologiczną do… sąsiadów, choć tam toalet nie ma.

Czytaj w czwartek papierowe
i elektroniczne wydanie „Tygodnika Nadwiślańskiego”.

6 komentarzy

 1. Teraz niestety cmentarz robi za wychodek ,tak samo jak i miejsce do wypicia. Straż ani policja tam w ogóle nie zaglądają więc można robić z tego miejsca wychodek. Tak samo jak kobita która handluje zniczami z samochodu koło bramy. Cmentarz to dla niej WC i nic nie daje zwracanie uwagi ,zero wstydu i poszanowania miejsca .

 2. wieśniak z Tarnobrzega na

  Tarnobrzeg to wiocha to po co nam toalety? Za krzoczek do lasku Bulońskiego za potrzebą. Wieś pozostanie zawsze wsią. A swoją drogą czy właściciel tego przybytku to też wieśniak? Jesli tak to go rozmumiem i mnie jego postawa nie dziwi.
  Niejaki Gieremek mówił, że „tylko prywatyzacja…”.

   • Może ktoś w gminie Grębow ma na zbyciu wychodek. Taki z serduszkiem u góry 🙂 Niech radni miejscy je odkupią i ustawia w okolicy przystanka dworcowego. Skoro w przeszłości klepneli pomysł sprzedania dworca prywaciarzowi z Mielca. A poza tym po co w Tarnobrzegu dworzec PKS i PKP skoro jest w Stalowej Woli .

    • Jakieś mundre inaczej wyprzedały w Tarnobrzegu co się dało wyprzedać i jeden o dziwo wybrany został na stanowisko w Rzeszowie