reklama
Tour de Pologne przejedzie drogami powiatu niżańskiego. Będą utrudnienia w ruchu - Tygodnik Nadwiślański
wtorek, 16 sierpnia
reklama

Tour de Pologne przejedzie drogami powiatu niżańskiego. Będą utrudnienia w ruchu

0

Zawodnicy 79. Międzynarodowego Wyścigu Kolarskiego Tour de Pologne UCI World Tour na terenie powiatu niżańskiego pojawią się 1 sierpnia. Nad bezpieczeństwem przejazdu kolarzy czuwać będą policjanci prewencji i ruchu drogowego.

III etap wyścigu zostanie rozegrany na terenie powiatu niżańskiego w godz. 12.00 – 13.10, od granic województwa lubelskiego do granic powiatu leżajskiego.

Kolarze będą przejeżdżać przez miejscowości: Mostki Bukowa, Graba, Jarocin, Borki, Dąbrówka, Ulanów Zwolaki, Bieliniec, Bieliny, Kamionka Dolna, Kamionka Kolonia, Krzeszów, Koziarnia, Tarnogóra.

Z uwagi na międzynarodowy charakter imprezy, zawody rozegrane zostaną przy zamkniętym ruchu drogowym, na czas przejazdu kolumny kolarskiej i pojazdów technicznych w granicach powiatu niżańskiego.

W czasie trwania wyścigu pojawią się utrudnienia w ruchu. Policja apelujey, zarówno do zmotoryzowanych, jak i pieszych uczestników ruchu drogowego o ostrożność, wyrozumiałość i stosowanie się do poleceń funkcjonariuszy i służb porządkowych.

Zostaw odpowiedź