Tragedia na drodze, nie żyje pasażer samochodu. Wypadek spowodował pijany kierowca... [zdjęcia] - Tygodnik Nadwiślański
Reklama

Tragedia na drodze, nie żyje pasażer samochodu. Wypadek spowodował pijany kierowca… [zdjęcia]

0
1 z 3

Wczoraj wieczorem niżańscy policjanci pod nadzorem prokuratora zabezpieczali miejsce wypadku drogowego w Jeżowem. Nietrzeźwy kierowca pojazdu osobowego uderzył w barierę ochronną. Pomimo podjętej akcji reanimacyjnej pasażer pojazdu zmarł.

Do wypadku doszło o godz. 20 w środę, 30 września, na drodze gminnej Jeżowe Kameralne. Kierowca daewoo matiz, na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem. Samochód uderzył w barierę ochronną, wjeżdżając do rowu przewrócił się na bok. Kierujący i pasażer wyciągnięci zostali z pojazdu przez przejeżdżający kierowców, którzy zatrzymali się w celu udzielenia pomocy.

Świadkowie od razu zauważyli, że kierowca był pijany. Pasażer był nieprzytomny. Na miejsce została wezwana policja, straż pożarna i pogotowie. W międzyczasie kierowca oddalił się od pojazdu. Został znaleziony kilkaset metrów od miejsca wypadku w zaroślach. Miał problemy z poruszaniem z powodu stanu upojenia alkoholowego i obrażeń. Policjanci zbadali stan jego trzeźwości. Miał ponad 2 promile alkoholu w organizmie.

Zobacz także:
– Koronawirus – blisko 2000 nowych zakażeń!
– Chorzy z koronawirusem będą leczeni w Sandomierzu
– Tarnobrzeg. Zderzenie samochodów BMW i Pogotowia Energetycznego

Pomimo podjętej akcji reanimacyjnej 53-letni pasażer, pochodzący z Jeżowego zmarł. 69-letni kierowca, mieszkaniec tej samej miejscowości został przewieziony do szpitala, gdzie jest pod stałym nadzorem policji.

Źródło: KPP Nisko
Fot. KPP Nisko

1 z 3
Udostępnij

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.