Tragedia podczas libacji. Zadał koledze śmiertelny cios nożem - Tygodnik Nadwiślański

Tragedia podczas libacji. Zadał koledze śmiertelny cios nożem

1

Do dramatycznych wydarzeń doszło wczoraj późnym wieczorem w Iwaniskach (powiat opatowski). 32-latek zadał cios nożem swojemu rówieśnikowi. Wcześniej obaj, wraz z 40-letnią kobietą, spożywali alkohol. 

U 40-latki, mieszkanki Iwanisk, w ostatnim czasie przebywali dwaj 32-letni mężczyźni z powiatu staszowskiego. Wczoraj cała trójka spożywała alkohol. W pewnym momencie doszło do, jak się później okazało, tragicznego zdarzenia. – Pomiędzy mężczyznami doszło do kłótni, która przerodziła się w szarpaninę. W pewnym momencie jeden z mężczyzn chwycił nóż kuchenny i wbił go drugiemu w klatkę piersiową – mówi mł. asp. Katarzyna Czesna-Wójcik, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Opatowie.

Ranny mężczyzna został przetransportowany do szpitala. Mimo podjętych czynności medycznych, jego życia nie udało się uratować.

Zobacz także:
– Tarnobrzeg. Wielka awantura w parku. Mężczyzna pobił kobietę

32-latek, który zadał cios nożem koledze, miał ponad 2 promile alkoholu w organizmie. Natomiast u 40-letniej kobiety badanie wykazało ponad 2,5 promila. Oboje zostali zatrzymani, po wytrzeźwieniu podjęte wobec nich zostaną dalsze czynności wyjaśniające.

Śledztwo w tej sprawie prowadzi prokuratura. Czynności na miejscu zdarzenia potrwały do wczesnych godzin porannych.

 

Udostępnij

1 komentarz

  1. Patologia staszowska niech sobie chla, gwałci, zabija ,byleby nie przypisywała swoich zachowań cywilizowanym rodzinom

Zostaw odpowiedź