Tragedia w gminie Grębów, nie żyje 25-latek. Najprawdopodobniej zatruł się spalinami - Tygodnik Nadwiślański
Reklama

Tragedia w gminie Grębów, nie żyje 25-latek. Najprawdopodobniej zatruł się spalinami

0

W środę, 20 stycznia, w Stalach (gmina Grębów) odnaleziono ciało 25-letniego mężczyzny, które znajdowało się w pojeździe w garażu. Samochód miał włączony silnik.

Z nieoficjalnych informacji wynika, że przyczyną śmierci było zaczadzenie. Możliwe, że młody mężczyzna włączył silnik auta, chcąc się ogrzać i zatruł się spalinami, które szybko wypełniły pomieszczenie.

Do tragedii doszło w nocy z 19 na 20 stycznia w garażu jednej z posesji w Stalach gminie Grębów (powiat tarnobrzeski). Według wstępnych ustaleń policji, 25-latek minionego wieczoru wziął udział w spotkaniu towarzyskim, po którym wrócił do domu, jednak po jakimś czasie znów opuścił dom.

Zobacz także:
–Tarnobrzeg. Pijany 41-latek driftował na ulicach miasta. Agresor trafił do aresztu
–Znamy wykonawcę obwodnicy Tarnobrzega! [wideo]
–Samochód wpadł w poślizg i wylądował w rowie [zdjęcia]

Otrzymaliśmy zgłoszenie około godziny 6 rano. Z naszych ustaleń wstępnych wynika, że 25-letni mieszkaniec gminy Grębów został znaleziony w garażu w samochodzie. Mężczyzna był nieprzytomny. Na miejsce wezwano służby ratownicze. Mimo podjętej natychmiastowej reanimacji nie udało się przywrócić funkcji życiowych tego mężczyzny. Policjanci przy udziale prokuratora prowadzą czynności wyjaśniające okoliczności i przebieg tego zdarzenia. – informuje podinsp. Beata Jędrzejewska-Wrona, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Tarnobrzegu.

Prokuratura bada szczegóły tej sprawy.

Udostępnij

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.