Tragedia w Woli Baranowskiej. Seniorka poszła z psem na spacer w słoneczne popołudnie. Wrócił tylko pies - Tygodnik Nadwiślański
niedziela, 26 czerwca
reklama

Tragedia w Woli Baranowskiej. Seniorka poszła z psem na spacer w słoneczne popołudnie. Wrócił tylko pies

0

85-letnia kobieta udała się na spacer z psem drogą polną. Po pewnym czasie ze spaceru wrócił sam pies. Niestety w trakcie poszukiwań znaleziono ciało kobiety. Policja bada okoliczności tego zdarzenia. 

Wczoraj, 22 czerwca, około godziny 14 policjanci zostali wezwani na interwencję do miejscowości Wola Baranowska w gminie Baranów Sandomierski. Zaniepokojeni bliscy 85-letniej kobiety relacjonowali, że seniorka miała wyjść na spacer z psem i nie wrócić, podczas kiedy pies powrócił na posesję. 

Zobacz także:
Tarnobrzeg. Urząd Miasta każe szkołom liczyć opiekunów dzieci. Po co?

Zanim funkcjonariusze policji rozpoczęli poszukiwania, ciało seniorki zostało odnalezione przez bliskich na jednej z polnych ścieżek. Przybyli na miejsce ratownicy medyczni stwierdzili zgon. Wykluczono tutaj działanie osób trzecich.

Policjanci apelują o szczególną opiekę nad swoimi bliskimi będącymi w sędziwym wieku w okresie wysokich temperatur i mocnego nasłonecznienia. Szczególną opieką należy także objąć osoby zmagające się z chorobami układu krążenia.

 

 

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.