Trzy razy próbował okraść ten sam sklep! Udało mu się tylko raz…

0

27-letni mężczyzna odpowie za kradzież konsoli oraz usiłowanie kradzieży dwóch laptopów z jednego ze sklepów w Stalowej Woli.


Stalowowolscy policjanci zostali powiadomieni o kradzieży konsoli do gier o wartości 2299 złotych w jednym ze sklepów w Stalowej Woli przy ulicy Przemysłowej. Z relacji zgłaszającego wynikało, że mężczyzna zabrał konsolę i wybiegł ze sklepu przez bramkę nieczynnej kasy. Do zdarzenia doszło około godz. 9 rano. Sprawca wrócił do sklepu tego samego dnia wieczorem. Próbował ukraść laptop, jednak nie mogąc otworzyć bramki nieczynnej kasy porzucił skradziony sprzęt i opuścił sklep. Dzień później 27-latek wpadł na kradzieży laptopa w tym samym sklepie.

Mężczyzna został zatrzymany przez pracowników ochrony i przekazany policji. To mieszkaniec powiatu mieleckiego. Był trzeźwy. Został umieszczony w policyjnym areszcie, a następnie usłyszał zarzut kradzieży oraz dwa usiłowania kradzieży. Przyznał się do winy i złożył wyjaśnienia. Za swój czyn odpowie przed sądem. Grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Źródło: Policja Stalowa Wola

Share.

Comments are closed.