Turniej Mikołajkowy dla uczniów szkół podstawowych w Tarnobrzegu

0

KTS Enea Siarkopol Tarnobrzeg zaprasza uczniów szkół podstawowych na Turniej Mikołajkowy w tenisie stołowym z SIARKOPOLEM. Dla zwycięzców przewidziane medale, statuetki oraz nagrody rzeczowe! 

5 grudnia o godzinie 10:00 na Hali MOSiR przy ulicy Niepodległości 2 odbędzie się Turniej Mikołajkowy w tenisa stołowego. W zawodach udział mogą brać uczniowie podstawówek po uprzednim zgłoszeniu drogą mailową lub telefoniczną i podpisaniu kwestionariusza sanitarnego.

Turniej obędzie się w systemie czterech kategorii wiekowych: dziewczęta klasy IV i młodsze, dziewczęta klas V–VIII oraz chłopcy klas IV i młodsi i chłopcy klas V-VIII. Po weryfikacji wszystkich zgłoszeń udostępnione zostaną szczegóły systemu rozgrywek.

Zgłoszenia do Turnieju przyjmowane są do 3.12, do godziny 20:00, drogą elektroniczną na maila ps.ana@interia.pl lub telefonicznie na numer 664-417-566.

Zobacz także:
– Mroźny poranek w Sandomierzu dał takie efekty! [zdjęcia]
– Niesamowite zachody słońca nad Jeziorem Tarnobrzeskim. To trzeba zobaczyć! [zdjęcia]
– Tarnobrzeg. Przyszła do szpitala po pomoc, znalazła śmierć [W najnowszym numerze]

Najmłodsi zwycięzcy Turnieju dostaną medale i statuetki, wszyscy uczestnicy mogą liczyć na nagrody od sponsora ZAKŁADY CHEMICZNE Siarkopol.

Organizatorzy: KTS Enea Siarkopol Tarnobrzeg, Grupa Kapitałowa Siarkopol Tarnobrzeg, ZAKŁADY CHEMICZNE Siarkopol TARNOBRZEG sp. z o. o., Podkarpacki Urząd Marszałkowski, Miasto Tarnobrzeg.

Turniej odbędzie się w reżimie sanitarnym. Każdy z uczestników zobowiązany jest do wypełnienia kwestionariusza sanitarnego i przekazanie jego w dniu zawodów. Obowiązek ubezpieczenia uczestników tego Turnieju od nieszczęśliwych wypadków należy do uczestników. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za rzeczy pozostawione w szatni podczas trwania turnieju.

Udostępnij

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.