TyDzień Dziecka ON-LINE!

0

Na facebookowym profilu „Gorzyce po Godzinach” w ramach Dnia Dziecka od dzisiaj do piątku publikowane są filmowe warsztaty tematyczne oraz konkursy z nagrodami.

Nie możemy zorganizować Dnia Dziecka w plenerze i zaprosić was wszystkich do wspólnej zabawy. Dla waszego bezpieczeństwa zostajemy w przestrzeni internetowej i zapraszamy was na TyDzień Dziecka. Koniecznie śledźcie nasze profile facebookowe, znajdziecie tam mnóstwo propozycji na ciekawe spędzenie czasu. Za każdą z nich kryje się konkurs, a w nim atrakcyjne nagrody – zachęca Leszek Surdy, wójt gminy Gorzyce.

Przez 5 dni na profilu „Gorzyce po Godzinach”  publikowane są filmowe warsztaty tematyczne. Prowadzą je między innymi Małgorzata Partyka z kwiaciarni Kwiaty ze Smakiem, Karolina Orłowska z pizzerii Maricella, Wojciech Kasak ze stowarzyszenia „Lanca i grupy rekonstrukcyjnej Nieczuja oraz Katarzyna Karp – instruktor w Gminnym Ośrodku Kultury w Gorzycach.

Każdego dnia organizatorzy zapraszają do udziału w konkursie związanym z tematem warsztatów. Można będzie pokazać swoje talenty, tworząc wiosenne kompozycje z kwiatów i ziół, wykonując pizzę czy też przygotowując swoje własne kałkany! 

Codziennie o godzinie 10.00 na profilu „Gorzyce po godzinach” pojawia się inny konkurs. Żeby wziąć w nim udział należy w komentarzu przedmiotowego konkursu zamieścić swoją pracę. Na jeden konkurs można wysłać jedną pracę, ale udział można wziąć w 5 konkursach.

Zobacz także:
– Dariusz Bożek o podwyżkach cen za śmieci na żywo! [wideo]
– Z kraju. Pędził motocyklem 160 km/h po narkotykach. Przewoził broń maszynową! [wideo][zdjęcia]
– Pijana 45-latka za kółkiem uszkodziła inne auta. Miała blisko 3,5 promila!

Swoje zdjęcia i filmy można publikować do 8 czerwca do godziny 12.00. Po tym czasie swoją pracę rozpocznie komisja konkursowa, która wszystkie opublikowane prace oceni i nagrodzi. Upominki otrzymają również ci, których dzieła zdobędą największa liczbę “lajków”.

Regulamin znajduje się na stronach Urzędu Gminy Gorzyce i Gminnego Ośrodka Kultury.

Share.

Comments are closed.