Tylko dla mężczyzn! Rusza pierwszy Barber Shop w powiecie staszowskim - Tygodnik Nadwiślański
środa, 1 grudnia
kondolencje
reklama

Tylko dla mężczyzn! Rusza pierwszy Barber Shop w powiecie staszowskim

2

4 marca przy ulicy Kościuszki 44 w Połańcu otworzy swoje podwoje Barber Shop Garage, miejsce stworzone specjalnie z myślą o mężczyznach i im dedykowane. To pierwsza taka placówka w powiecie staszowskim.

Na pomysł jej otwarcia wpadł Łukasz Jazgara “Jazgi”. Razem ze swoją wspólniczką Agatą przygotowali przestrzeń, w której każdy mężczyzna ma szansę poczuć się wyjątkowo. – Barber Shop Garage, czyli męski salon fryzjerski, powstał z myślą o prawdziwych gentlemanach, ceniących sobie nie tylko jakość, ale przede wszystkim profesjonalizm. Chcieliśmy stworzyć męskie SPA. Klimatyczne, surowe i garażowe. Z naszych usług mogą korzystać mężczyźni w każdym wieku i co ważne, opuszczając „garaż” będą usatysfakcjonowani – podkreśla właściciel salonu. – Największą jego zaletą jest to, że mężczyźni nie muszą już jeździć do innych województw, aby skorzystać z usług profesjonalnego barbera. To wszystko mają teraz u nas.

Połanieccy barberzy zaznaczają, że pracują na sprzęcie światowych marek, takich jak: Wahl, Andis, czy BaByliss. Wachlarz oferowanych przez nich usług jest bardzo duży: strzyżenie, mycie i stylizacja włosów, gorący ręcznik czy golenie brody brzytwą wraz z konturowaniem – to tylko kilka z nich. Barberzy stale się szkolą, a inspirację i wiedzę czerpią także z książek słynnego poznańskiego barbera, Adama Szulca, „Fryzjer Męski” oraz „Następny proszę!”.

Salonowi dodaje atrakcyjności panujący w nim surowy, garażowy klimat.  W lokalu jest  duża poczekalnia wraz ze strefą Wi-Fi, a na klientów czeka poczęstunek oraz męska prasa. Salon oferuje także sprzedaż kosmetyków do pielęgnacji, mycia oraz stylizacji włosów i zarostu.

Udostępnij

2 komentarze

  1. znawca tematu na

    “poczekalnia wraz ze strefą Wi-Fi,..”
    Wi-Fi bije w… dekiel.To stałe promieniowanie o wysokiej częstotliwości.Bez tego nie można żyć?