Ukradł 900 złotych i… spłacił dług

0

Niżańscy policjanci zatrzymali sprawcę kradzieży pieniędzy z apteki. Mężczyzna został rozpoznany przez funkcjonariuszy na nagraniu z monitoringu pobliskiego sklepu. 32-latek skradzionymi pieniędzmi spłacił dług.

Do całej sytuacji doszło w ostatni piątek w jednej za aptek na terenie powiatu niżańskiego. Jej pracownica została okradziona z pieniędzy. Kobieta pozostawiła portfel z dziennym utargiem na ladzie przy kasie i wyszła na zaplecze. Kiedy wróciła po kilku minutach w portfelu nie było już pieniędzy. Natychmiast powiadomiła policję.

Kamera na pobliskim sklepie zarejestrowała sprawcę. Na zapisie widać, jak pewien mężczyzna mija sklep, wyciąga z kieszeni plik pieniędzy, a następnie je przelicza. Okazało się, że jest to osoba znana policjantom. Funkcjonariusze  pojechali do jego miejsca zamieszkania.

32-latek przyznał się do kradzieży. Mężczyzna wszedł do apteki, chwilę stał przy ladzie, lecz aptekarka nie przychodziła z zaplecza. Wtedy zauważył leżący obok portfel. Wyciągnął z niego 900 złotych i wyszedł. Skradzionymi pieniędzmi spłacił dług.

Share.

Comments are closed.