reklama
Ukradła portfel. Na jej nieszczęście był monitoring - Tygodnik Nadwiślański
wtorek, 16 sierpnia
reklama

Ukradła portfel. Na jej nieszczęście był monitoring

0

63-latka odpowie za kradzież portfela pozostawionego w sklepie. W jej zatrzymaniu pomógł sklepowy monitoring, który zarejestrował moment kradzieży. Kamera na parkingu wskazała jakim samochodem odjechała sprawczyni. Kobieta przyznała się do winy, oddała portfel i dobrowolnie poddała karze.

W trakcie zakupów w sklepie w Rudniku nad Sanem, jedna z klientek przez roztargnienie zostawiła portfel z pieniędzmi i dokumentami na stoisku warzywnym. Gdy się zorientowała portfela już nie było. Powiadomiła obsługę sklepu, która sprawdziła monitoring. Na zapisie widać było jak starsza kobieta zabiera portfel. Kamera znajdująca się na parkingu, zarejstrowała jakim samochodem odjechała spod sklepu. Natychmiast została powiadomiona policja.

Kobieta została zatrzymana w Nisku, na ul. Sandomierskiej. Policjanci rozpoznali poszukiwany samochód. Zatrzymana początkowo nie przyznała się do kradzieży. Zmieniła zdanie, gdy dowiedziała się o monitoringu. Jak ustalono, 63-letnia mieszkanka gminy, wykorzystała fakt pozostawienia portfela w sklepie, zabrała go i schowała do torby. Następnie pojechała do domu ,wyciągnęła pieniądze, a portfel wrzuciła do wiadra w piwnicy i pojechała na zakupy.

Zdziwiła się, gdy została zatrzymana na terenie Niska. Dzięki monitoringowi policjanci dysponowali niezbitymi dowodami winy. Kobieta przyznała się do zabrania portfela i tłumaczyła, że nie zdawała sobie sprawy z konsekwencji.

Oddała portfel i dobrowolnie poddała się karze.

źródło: KPP Nisko

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.