Uratowali ludzkie życie – podziękowania burmistrza dla policjantów z Połańca - Tygodnik Nadwiślański
poniedziałek, 25 października
reklama

Uratowali ludzkie życie – podziękowania burmistrza dla policjantów z Połańca

0

W Urzędzie Miasta i Gminy w Połańcu wczoraj odbyło się krótkie spotkanie, w trakcie którego burmistrz Jacek Tarnowski osobiście podziękował i pogratulował dwóm policjantom, na co dzień pełniącym służbę w Komisariacie Policji w Połańcu za wzorową i profesjonalną podstawę. Sierż. szt. Piotr Godzwon oraz sierż. szt. Konrad Kardaś w połowie mijającego miesiąca przyczynili się do uratowania życia i mienia ludzkiego.

W trakcie spotkania Burmistrz podkreślił, że błyskawiczna interwencja w tak trudnych chwilach pozwoliła zapobiec ogromnej tragedii, a dzięki profesjonalizmowi działań funkcjonariuszy mieszkańcy mogą czuć się bezpieczni. Życzył także policjantom wszelkiej pomyślności i wytrwałości w podejmowaniu kolejnych wyzwań, a także tego, by w tych działaniach funkcjonariuszom towarzyszyła ludzka przychylność i życzliwość.

Przypomnijmy, że 18 marca sierż. szt. Piotr Godzwon oraz sierż. szt. Konrad Kardaś uratowali dwie osoby z pożaru, jaki wybuchł w budynku mieszkalnym na terenie Połańca. Informowaliśmy o tym tuaj:

Błyskawiczna reakcja policjantów w Połańcu uratowała życie dwojga ludzi

Udostępnij

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.