Urząd Miasta Tarnobrzega nominowany do wojewódzkiej nagrody

0

Tarnobrzeski magistrat został nominowany w konkursie Idol Województwa Podkarpackiego 2020 w kategorii Urząd Otwarty dla Niewidomych. Tarnobrzeg został doceniony m.in. za brajlowski przewodnik po mieście.

Celem konkursu jest między innymi wyróżnienie osób, firm i instytucji, które zasłużyły się w dziedzinie nowoczesnej rehabilitacji niewidomych i słabowidzących, promocją zaangażowania społecznego oraz dzieleniem się pozytywnymi doświadczeniami, które wpływają na integrację wewnątrzśrodowiskową. Konkurs jest podzielony na dwa etapy: wojewódzki i krajowy. Laureaci pierwszego etapu wezmą udział w konkursie krajowym.

Zobacz także:
– Tarnobrzeg. Pijana 21-latka chodziła po dachu szkoły. Opluła i kopała interweniujących policjantów
– Bulwersujący wpis posła w mediach społecznościowych. Marek Kwitek wydał oświadczenie
– 10 lat temu rozpoczęła się klęska żywiołowa. Powódź w Sandomierzu [zdjęcia]

Głosowanie jest dostępne na stronie internetowej Fundacji Szansa dla Niewidomych pod adresem: http://idol.szansadlaniewidomych.org/p/9

W swoich kategoriach nominowani są także: Radio Leliwa, TVL Telewizja Lokalna Tarnobrzeg, Państwowa Uczelnia Zawodowa w Tarnobrzegu, a także Teresa Biało z powiatowego koła Polskiego Związku Niewidomych w Tarnobrzegu oraz jej czworonożny przewodnik Nefi.

Share.

Comments are closed.