reklama
Utrudnienia na drogach powiatu tarnobrzeskiego - Tygodnik Nadwiślański
niedziela, 25 września
reklama

Utrudnienia na drogach powiatu tarnobrzeskiego

0

30 Międzynarodowy Wyścig Kolarski „Solidarności” i Olimpijczyków przejedzie przez Tarnobrzeg i powiat tarnobrzeski, 5 i 6 lipca. Dla kierowców oznaczać to będzie spore utrudnienia.

W piątek 5 lipca, kolarze wystartują z Skarżyska Kamiennej. W powiecie tarnobrzeskim ich trasa będzie prowadzić m. in. przez Trześń, Sokolniki, Zabrnie Górne, Grębów i Jamnicę. W związku z tym, w godzinach 15.30 – 17.30, zamknięta będzie droga krajowa nr 77 na trasie Sandomierz – Trześń oraz droga powiatowa Trześń – Sokolniki w kierunku Grębowa. Z ruchu wyłączony będzie także odcinek drogi wojewódzkiej nr 871 Grębów – Stalowa Wola. Dodatkowo, w tych godzinach wstrzymany zostanie w Tarnobrzegu ruch na ul. Warszawskiej w kierunku Sandomierza, oraz na drodze krajowej nr 77 na odcinku Sandomierz – Gorzyce.
W sobotę 6 lipca, największe utrudnienia czekają tarnobrzeżan. W godz. 9.30 – 11.00 z ruchu będą wyłączone ulice: Mickiewicza, Wyspiańskiego, Kopernika, 11-go Listopada, Kwiatkowskiego, Zwierzyniecka, Wyszyńskiego, Sandomierska.

W czasie przejazdu kolarzy wstrzymany będzie też ruch Wisłostradą w kierunku Mielca, oraz na drodze wojewódzkiej nr 985 relacji Tarnobrzeg – Mielec.
Utrudnienia powstaną również na ulicach Baranowa Sandomierskiego.

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.