Tarnobrzeg. Uwaga kierowcy! Będzie remont ul. Mickiewicza! [zdjęcia]

3
Showing 1 of 6

Od poniedziałku, 26 października, od godz. 7.00 tymczasowo z ruchu kołowego wyłączony zostanie odcinek ul. Mickiewicza od ronda przy szpitalu do skrzyżowania z ul. Kochanowskiego. Rusza remont tego odcinka.

Mocno wyeksploatowany odcinek ul. Mickiewicza (od ronda na skrzyżowaniu ulic. Szpitalna – Niepodległości – Mickiewicza do skrzyżowania z ul. Kochanowskiego) w ciągu drogi wojewódzkiej 758, nareszcie doczeka się remontu. Prace potrwają do pierwszych dni grudnia tego roku. W związku z ruszającymi od poniedziałku 26 października robotami kierowcy będą musieli liczyć się z utrudnieniami w ruchu w tym rejonie miasta. Prace podzielono na dwa etapy. W pierwszym całkowicie zamknięty zostanie ruch kołowy w obydwu kierunkach na tym odcinku, a ruch pieszych możliwy będzie jedynie po stronie kamienic przy stadionie. W drugim etapie przywrócony zostanie ruch w obydwu kierunkach, z miejscowym zwężeniem jezdni w miejscu prowadzenia robót.

Zobacz także:
– Poranne dachowanie na Wisłostradzie [zdjęcia]
– Gorzyce. 3 zakażenia w urzędzie gminy. Wójt na kwarantannie
– Przegrana Siarki, remis Wisły, wygrana Stali

Źródło: UM Tarnobrzeg

Ul. Mickiewicza w Tarnobrzegu będzie remontowana – 6 zdjęć

Showing 1 of 6
Share.

3 komentarze

  1. Idealny czas na remont drogi prowadzącej do szpitala!!!! Juz widzę karetki na sygnale z pacjentem z dusznością stojące w korku na SOR. Moze wybrać na ten remont lepszy czas ?

  2. A kiedy zrobicie remonty:
    1) na drodze prowadzącej do promu?
    2) na terenie garaży przy lesie Kamionka?