V Sportowy plebiscyt „Tygodnika Nadwiślańskiego” – czekamy na zgłoszenia! - Tygodnik Nadwiślański
Reklama

V Sportowy plebiscyt „Tygodnika Nadwiślańskiego” – czekamy na zgłoszenia!

0

Po raz kolejny „Tygodnik Nadwiślański” ogłasza plebiscyt, w którym to Wy, drodzy Czytelnicy, wybierzecie zasłużone postacie i zespoły w naszym regionalnym sporcie. Mimo iż poprzedni rok z powodu pandemii koronawirusa był bardzo trudny dla zawodników i drużyn, to nie brakowało sukcesów osiąganych przez naszych lokalnych bohaterów.

Będzie to V edycja naszego sportowego plebiscytu. Przedsięwzięcie ma na celu docenienie i uhonorowanie sportowców niezawodowych, którzy nierzadko osiągają taki sam poziom profesjonalizmu jak wyczynowcy.

Plebiscyt zostanie przeprowadzony w czterech kategoriach: Najlepszy – Najpopularniejszy Sportowiec 2020 Roku. W naszym medialnym świecie przewijają się nazwiska Lewandowskiego czy chociażby Stocha. Często nie mamy świadomości tego, że wielcy sportowcy żyją również obok nas, osiągają fantastyczne wyniki i zdobywają puchary. To właśnie ich pot, wyrzeczenia i w konsekwencji wspaniałe rezultaty chcielibyśmy nagrodzić.

Najlepszy – Najpopularniejszy Trener 2020 Roku

Wyniki sportowców nie byłyby możliwe bez prowadzących ich trenerów. Wielu ze szkoleniowców pracuje wręcz na zasadach wolontariatu, gdyż ponad wszystko kierują się życiową pasją. Nasz plebiscyt jest idealną okazją, by za ich pracę i wyniki ich wyróżnić.

Najlepsza Drużyna 2020 Roku

Awanse, spadki, mistrzostwa i sromotne porażki – te antonimy doskonale wkomponowują się w każdy sport drużynowy. W naszym regionie nie brakuje drużyn – w piłce nożnej, siatkówce i wielu innych dyscyplinach, które swoimi sukcesami wprawiały w szał radości swoich kibiców. Teraz to Wy, ich fani, możecie się im odwdzięczyć.

Człowiek Sportu

Są działacze-sympatycy sportu, którzy bezinteresownie pomagają w funkcjonowaniu klubów i indywidualnych zawodników, często inwestując własne pieniądze. Chodź na co dzień niezauważalni, ich wkład nie może zostać niedoceniony.

Zobacz także:
– Zwycięzcy IV Sportowego Plebiscytu „Tygodnika Nadwiślańskiego” [zdjęcia]

Przez najbliższe dwa tygodnie (do 16 marca, godz. 12) czekamy na Wasze propozycje nominacji do plebiscytu. Zgłoszenia można przesyłać na adres mailowy redakcja@tyna.info.pl lub zamieszczać je w wiadomości prywatnej na naszej stronie na Facebooku. Spośród nadesłanych zgłoszeń kapituła dokona ostatecznych nominacji we wszystkich kategoriach. Zostaną one ogłoszone 18 marca w papierowym wydaniu „TN” oraz na naszej stronie internetowej. Kolejnym krokiem będzie Wasze głosowanie i wybór laureatów. Regulamin plebiscytu dostępny jest na stronie tyna.info.pl

Udostępnij

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.