W bluzie na ogrodzeniu znaleźli 14 tys. euro! Zgłosili sprawę na policję - Tygodnik Nadwiślański
środa, 25 maja
reklama

W bluzie na ogrodzeniu znaleźli 14 tys. euro! Zgłosili sprawę na policję

0

Mieszkańcy jednej z posesji w miejscowości Krzywdy w gminie Jeżowe wykazali się postawą godną naśladowania. W kieszeni bluzy zawieszonej na ich ogrodzeniu znaleźli blisko 14 tys. euro, karty bankomatowe oraz prawo jazdy. Uczciwi znalazcy, zgłosili sprawę na policję. Zguba trafiła do właściciela.

W ubiegły piątek, z niecodzienną sytuacją spotkali właściciele jednego z domów w miejscowości Krzywdy w gminie Jeżowe. Jak się okazało, listonosz przechodzący obok ich posesji, zauważył leżącą na ziemi bluzę sportową, podniósł ją i powiesił na ogrodzeniu. Kiedy 41-letni właściciel posesji zauważył górną część garderoby na swoim ogrodzeniu, nie spodziewał się znalezienia takiej zawartości w jej kieszeniach. Było tam 14 tys. euro, cztery karty bankomatowe i prawo jazdy. Zaskoczeni niecodziennym znaleziskiem gospodarze zawiadomili policjantów i bank, którego pracownicy dotarli do właściciela i poinformowali go zgubie.

Zobacz także:
Dwa wypadki obok siebie na drodze krajowej nr 9. 35-latek bez uprawnień, jego rówieśniczka miała ponad 3 promile [zdjęcia]

Okazał się nim 53-letni mieszkaniec wielkopolski. Mężczyzna tego dnia wykonywał prace w tym rejonie i po jej zakończeniu, w pośpiechu nie zorientował się, że zapomniał zabrać wcześniej zdjętej bluzy.

Szczęśliwy właściciel podziękował uczciwym znalazcom.

Zostaw odpowiedź