W Dzień Kobiet będą kręcić kołem fortuny. Tarnobrzeskie Centrum Wolontariatu zachęca do zbiórki charytatywnej - Tygodnik Nadwiślański
Reklama

W Dzień Kobiet będą kręcić kołem fortuny. Tarnobrzeskie Centrum Wolontariatu zachęca do zbiórki charytatywnej

0

W Dniu Kobiet, 8 marca przed budynkiem siedziby tarnobrzeskiego Centrum Wolontariatu stanie… koło fortuny! Mieszkańcy Tarnobrzega będą mogli nim zakręcić i tym samym pomóc w zbiórce funduszy na remont łazienki w tarnobrzeskim Domu Dziecka.

To wyjątkowe wydarzenie w formie ulicznej zainicjowane zostało przez członków Tarnobrzeskiego Centrum Wolontariatu, którzy w ten sposób zbierać będą pieniądze na remont łazienki w tarnobrzeskim Domu Dziecka. 

Od godziny 12 do 16 przed Centrum Wolontariatu na pl. Bartosza Głowackiego 34 zapraszamy wszystkich, którzy chcą wesprzeć remont łazienki w tarnobrzeskim Domu Dziecka. Wolontariusze wystawią koło fortuny, na tym kole będą trzy kategorie: kwiat, słodki upominek i niespodzianka, gdzie będzie można wylosować jeden z upominków ufundowanych przez sponsorów. Każdy, kto w tym czasie przyjdzie będzie mógł zakręcić kołem i wylosować coś dla siebie, a przy okazji wesprzeć Dom Dziecka w remoncie – zasady zabawy zdradza Sławomir Partyka, radny działając, zaangażowany w działalność centrum.

Zobacz także: 
– Strażacy wezwani do jednego z obiektów w Tarnobrzegu. Co się stało?

Organizatorzy zachęcają do wzięcia udziału w ulicznej loterii, z której dochód w całości zostanie przekazany dla podopiecznych ośrodka. Wydarzenie można śledzić na facebookowym fanpage’u Tarnobrzeskiego Centrum Wolontariatu.

Udostępnij

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.