W gminie Samborzec Wielka Orkiestra będzie grała już od najbliższej niedzieli. Morsowanie na dobry początek - Tygodnik Nadwiślański
środa, 25 maja
reklama

W gminie Samborzec Wielka Orkiestra będzie grała już od najbliższej niedzieli. Morsowanie na dobry początek

0

Już w ten weekend rozpoczyna się finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, organizowany przez samborzecki sztab. Przygotował on wiele atrakcji.

W tę niedzielę, 23 stycznia, w ramach finału WOŚP, grupa „Morsy rodem z rzeki Koprzywianka”, wraz z Kołem Gospodyń Wiejskich „Szewczanki”, jednostką Ochotniczej Straży Pożarnej w Skotnikach i Gminnym Ośrodkiem Kultury w Samborcu, zaprasza na morsowanie. Odbędzie się ono o godzinie 13 w Koprzywiance. Na uczestników zimnej kąpieli i tych, którzy będą im kibicować, będzie czekał poczęstunek. Chętni będą mogli przejechać się quadem druhów ze Skotnik.

Tego samego dnia o godzinie 16 w hali sportowej w Samborcu rozpocznie się mecz halowej piłki nożnej, rozegrany między pracownikami Urzędów Gminy w Samborcu i Obrazowie. Dochód z wydarzenia zostanie przekazany na rzecz WOŚP.

W środę, 26 stycznia można wybrać się do Gorzyczan, do remizy OSP, na Maraton Zumby, który poprowadzi Marta Kaczmarek. Wystartuje on o 18.

W sobotę, 29 stycznia w Chobrzanach o godzinie 15 odbędzie się rajd nordic walking, który poprowadzi  Piotr Statuch. Będzie mu towarzyszyła zbiórka pieniędzy do orkiestrowych puszek. Po rajdzie przewidziany jest gorący poczęstunek dla piechurów.

Wielki finał odbędzie się w niedzielę, 30 stycznia o godzinie 15 w hali sportowej w Samborcu. Zaplanowano między innymi występy i licytacje.

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.