Reklama
W niedzielę pobiegną wokół Jeziora Tarnobrzeskiego - Tygodnik Nadwiślański

W niedzielę pobiegną wokół Jeziora Tarnobrzeskiego

4

W najbliższą niedzielę, 21 lutego odbędzie się IX Bieg Rekreacyjny wokół Jeziora Tarnobrzeskiego. Wyznaczona przez organizatorów trasa wynosi 10,6 kilometrów.

Już w najbliższą niedzielę 21 lutego od godziny 10.00 przy punkcie widokowym nad Jeziorem Tarnobrzeskim, trwać będą zapisy na IX Bieg Rekreacyjny wokół Jeziora Tarnobrzeskiego, którego organizatorem jest Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Tarnobrzegu.

Aby wziąć udział w wydarzeniu należy zarejestrować się w biurze organizacyjnym zawodów, mieszczącym się przy punkcie widokowym nad jeziorem,  w godzinach 10.00-10.40. Zaraz po rejestracji odbędzie się 20-minutowa rozgrzewka, po której zawodnicy punktualnie o godzinie 11.00 staną na linii startu. 

Zobacz także: 
– To już 40 lat! Okolicznościowy dodatek z okazji jubileuszu “Tygodnika Nadwiślańskiego” [W najnowszym numerze]

W wydarzeniu może wziąć udział każdy, bez względu na wiek, jednak w przypadku osób niepełnoletnich konieczna będzie zgoda opiekuna na udział w biegu. Każdy uczestnik może liczyć na dyplom udziału w wydarzeniu, a pierwsze 120 zgłoszonych osób otrzyma upominki rzeczowe.

Regulamin IX Biegu Rekreacyjnegi wokół Jeziora Tarnobrzeskiego

Więcej informacji na temat biegu udziela Janusz Chabel pod numerem telefonu (15) 822 95 22, wew. 37.

Fot. Archiwum MOSiR

Udostępnij
Subskrybuj
Powiadom o
4 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
zdziwiony
7 dni temu

Gdzie jest trzeci komentarz z odpowiedzią? Nie spodobało sie zwrócenie uwagi, że jezioro w Tbg nie jest jeziorem? Cenzura wykasowała? Tutaj jak za PRL-u.

zdziwiony
7 dni temu

Dzisiaj wsiadam na rower i przejadę drogami przy tzw. jeziorze.Jutro też tak poczynię Niech mnie Straż Miejska zaczymie to im włączę smartfon z tą informacją.

zdziwiony
7 dni temu

Jakże to? przecież to teren budowy i wstęp wzbroniony.

4
0
Zostaw komentarz!x
()
x