W piątek oficjalne rozpoczęcie budowy obwodnicy Tarnobrzega - Tygodnik Nadwiślański
Reklama

W piątek oficjalne rozpoczęcie budowy obwodnicy Tarnobrzega

13

Urząd Miasta Tarnobrzega zaplanował na piątek, 5 marca, uroczyste rozpoczęcie budowy obwodnicy miasta.

Już od pewnego czasu trwa wycinka drzew pod budowę obwodnicy Tarnobrzega. Klikając w poniższy link można zobaczyć, jak będzie przebiegać trasa drogi, która ma powstać do października przyszłego roku:

Zobacz jak wygląda trasa obwodnicy Tarnobrzega z lotu ptaka [zdjęcia]

W piątek, 5 marca, w rejonie Ronda Strefowego na osiedlu Zakrzów zaplanowano uroczystość, podczas której nastąpi uroczyste rozpoczęcie budowy obwodnicy.

Udostępnij

13 komentarzy

 1. obiektywny na

  No lokalne gwiazdy miasta Tarnobrzega, do fryzjera trza się udać fryzure sobie strzelić, ogolić się i buźkę pokazać do kamery, aparatów fotograficznych bo następna inwestycja rusza.Że ludziom dzieje się krzywda to kogo to…
  Były działki, nie będzie działek, był las, nie będzie lasu. Za to będzie kupa kurzu, hałasu /przy pozostałych działkach i w lesie/, brudu i zaśmiecone chemią warzywa, owoce pozostałych działkowiczów. Tak trzymać.

 2. Tyle waszego, tzw. obatela co sobie popiszecie, popłaczecie. Urzędy w Polsce nie słuchają ludzi i robią tak jak im wygodniej. Nikt się z obatelem nie liczył, nie liczy i nie będzie liczył.I tyle w temacie.

 3. To może na początek proponuję naprawić skandaliczne działania jakie miały miejsce na terenie ogródków działkowych, przez które trasa ma przebiegać. Gdzie, bez poinformowania i uprzedzenia działkowców zniszczono ich dobytek, wycięto bez wyceny (i zgody przedstawioną wycenę) wszelkie nasadzenia i nawet ich o tym nie powiadomiono. Ciekawe, czy wynika to z typowego bajzlu, olewania ludzi czy też z wielkiego pośpiechu by z szumem zacząć inwestycję? Bo słabo to wygląda, gdy realizację projektu, który (rzekomo) ma służyć społeczeństwu zaczyna się od łamania prawa i przy braku szacunku dla ludzi i ich dobytku. My, jako rodzina, użytkowaliśmy tą działkę od ponad 40 lat. Bardzo przykro, gdy z dnia na dzień, bez uprzedzenia znajdujemy wszystko wycięte i zniszczone. Życzymy inwestorom i zarządowi działek jak najszybszego rozwiązania tej skandalicznej sytuacji.

  • Ostatnie opóźnienie budowy tej drogi to jakieś dwa lata. Był czas na przeprowadzkę. Każdy wiedział o budowie tylko działkowicze nie chcieli słyszeć. Teraz pewnie się szykują że dostaną kasę na budowę… domu 🙂

   • Za komuny by dostali kilka pał na nerki 🙂 Dobrze że jest spec ustawa bo w tym kraju nic by nie zrobił. Szkoda tylko że nie dotyczy to galerii w centrum bo już znaleźli się protestujący.

 4. ludzie swoich działek nie odadza na wed niech płąc amiliony za odszkodowanie to sa ich tereny a nie które własnościowe będ aprotestowac blokowac , ob wodnicy nie potrzeb a, jest droga to wystarczy , i tak obwodnica tiry nie będa jeżdzic nie będ a nadrabiac km

 5. Kur….weźcie trochę ograniczcie te reklamy. Znam wasz tekst od miesięcy że będzie mniej i że z tego żyjecie. Rozumiem ale jakoś inne gazety potrafią ograniczyć aż się przyjemnie przegląda a tu masakra.

 6. berni tebek na

  Wiecie co szczerze powiem gowno mnie to obchodzi,do dziś nikt nie odezwał się ani przeprosił za chaos z działkowiczami, ale pierwsi do fotek,zresztą jak zwykle,szkoda mojego pisania wszystko w tym moim mieście robi się pod publikę i dla poparcia!,gdzie tutaj jest zwykły zjadacz chleba?

 7. te wasze zdjęcia to możecie sobie wsadzić nikt normalny nie zrozumie co jest grane-macie jako dziennikarze dostęp do bardziej szczegółowych planów więc dla czego faszerujecie ludzi lotem ptaka?