W Stalowej Woli mają powstać “zielone przystanki”. Jak będą wyglądać? [zdjęcia]

0
Showing 1 of 5

W mediach społecznościowych prezydent Stalowej Woli Lucjusz Nadbereżny przedstawił dwie koncepcje “zielonych przystanków”, jakie miałyby zostać ustawione w mieście. Zwrócił się do mieszkańców o opinię w tej sprawie.

“Wzorując się na najbardziej innowacyjnych miastach Europy chcemy stworzyć zielone przystanki na ulicach Stalowej Woli. Który projekt wybrać – „SW” czy „tryby”?
Proszę o Państwa opinie, który projekt zielonych przystanków bardziej się podoba i lepiej pasuje do klimatu naszego miasta? Projektanci przygotowali dwie wersje do wyboru z motywami odwołującymi się bezpośrednio do symboliki Stalowej Woli. Pierwszy projekt ma motyw pierwszych liter nazwy naszego miasta SW, które powstają z zielonych pnączy tworząc ciekawy efekt w przestrzeni. Drugi projekt wypełniony jest motywem trybów nawiązujących do herbu miasta oraz naszego przemysłowego DNA. Całość bryły przystanków wraz z dachem wypełniona jest specjalnie zaprojektowaną zielenią. Docelowy projekt ma wyróżniać nasze przystanki spośród pospolitych wiat przystankowych. Realizacja zielonych przystanków w Stalowej Woli zostanie sfinansowana ze środków norweskich. Dziękuję za wszystkie opinie na temat zielonych przystanków w naszym mieście.” – zwrócił się do mieszkańców na swoim profilu na Facebooku prezydent Lucjusz Nadbereżny.

Zobacz także:
– Powstanie mural z Janem Pawłem II?
– Bulwersujący wpis posła w mediach społecznościowych. Marek Kwitek wydał oświadczenie
– 10 lat temu rozpoczęła się klęska żywiołowa. Powódź w Sandomierzu [zdjęcia]

Fot. Facebook Lucjusz Nadbereżny

Showing 1 of 5
Share.

Comments are closed.