W Tarnobrzegu minister namawiał do głosowania na Andrzeja Dudę

1
1 z 8

W Sali Kameralnej Tarnobrzeskiego Domu Kultury odbyło się otwarte spotkanie parlamentarzystów Prawa i Sprawiedliwości z mieszkańcami. Motywem przewodnim była kampania prezydencka Andrzeja Dudy. 

W spotkaniu w TDK mieli wziąć udział europoseł Bogdan Rzońca i wiceminister infrastruktury, a zarazem poseł Rafał Werber. B. Rzońca, który był wcześniej na innym spotkaniu, dotarł dopiero pod koniec imprezy. Cały ciężar poprowadzenia dyskusji spadł na barki R. Webera.

Wiceminister został powitany w Tarnobrzegu oklaskami i przywitany przez prezydenta Dariusza Bożka, który podziękował mu za pomoc w pozyskiwaniu przez miasto środków na inwestycje. Jako przykład podał przyznane własnie dofinansowanie na przebudowę skrzyżowania ul. Sikorskiego, Wyszyńskiego i Zwierzynieckiej. Później R. Weber mówił o prowadzonych w kraju, a szczególnie w naszym regionie, inwestycjach. Namawiał też do głosowania na Andrzeja Dudę w nadchodzących wyborach prezydenckich, podkreślając, że współpraca rządu i prezydenta jest kluczowa dla powodzenia modernizacji Polski.

W spotkaniu w TDK uczestniczyło przeszło 50 osób. Ich liczba była ograniczona ze względu na obostrzenia związane z sytuacją epidemiczną. Wśród uczestników spotkania byli m.in. burmistrzowie Nowej Dęby i Baranowa Sandomierskiego, wielu tarnobrzeskich radnych i szefów przedsiębiorstw.

Spotkanie z wiceministrem Rafałem Weberem w Tarnobrzegu – 8 zdjęć:

1 z 8
Udostępnij
1 Komentarz
Najnowsze
Najstarsze Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
djasiek573
7 miesięcy temu

Taaak.Na pewno..Aż się k….wa zdziwicie.