W Tarnobrzegu powstanie galeria handlowa!

0

Przy ulicy Kwiatkowskiego niebawem ruszy budowa „Parku handlowego”, w którym pracę znajdzie ponad 100 osób.
Budynek sąsiadować będzie z placem targowym. Teren, na którym powstanie niedawno ogrodzono blaszanym płotem. Jego właściciel posiada już pozwolenie na budowę. Park ma mieć powierzchnię ponad 6 tysięcy metrów kwadratowych.

Będzie największym obiektem handlowym w mieście. Łączna wielkość powierzchni pod wynajem to 4,8 tys. m2. Według założeń w budynku mają działać „sklepy znanych i popularnych marek z branży spożywczej, odzieżowej, obuwniczej i RTV”, a także „punkty usługowo – handlowe należące do lokalnych najemców”. W sumie ma ich być 16. Obecnie trwają negocjacje z przedsiębiorcami, którzy chcieliby tutaj prowadzić działalność. Przedstawiciele inwestora zapewniają, że chętnych nie brakuje.
Projekt parku przygotowało biuro architektoniczne z Rzeszowa – „MWM Architekci”, które opracowywało między innymi koncepcje budowy Galerii Rzeszów, sandomierskiej Galerii Królewskiej, czy lubelskiego Centrum Handlowego Ikea. Rozpoczęcie prac budowlanych zaplanowano na marzec, natomiast otwarcie centrum handlowego na grudzień. Zakupy w nim będzie można zrobić najprawdopodobniej jeszcze przed świętami Bożego Narodzenia.

Jest tak…

park1

… a ma być tak:

parkhandowy

Share.

Comments are closed.