W Tarnobrzegu „Najpiękniejsze Polskie Kolędy” wykona Śpiewająca Rodzina Kaczmarek - Tygodnik Nadwiślański
niedziela, 26 czerwca
reklama

W Tarnobrzegu „Najpiękniejsze Polskie Kolędy” wykona Śpiewająca Rodzina Kaczmarek

0

W piątek, 7 stycznia, o godzinie 19 w parafii na osiedlu Serbinów odbędzie się koncert „Najpiękniejsze Polskie Kolędy” w wykonaniu Śpiewającej Rodziny Kaczmarek. Podczas wydarzenia będzie można kupić dobrowolnie cegiełkę i pomóc w zebraniu pieniędzy na budowę Hospicjum w Tarnobrzegu-Miechocinie.

Staje się tradycją, że parafia Matki Bożej Nieustającej Pomocy jest organizatorem Koncertu „Najpiękniejsze Polskie Kolędy” w wykonaniu Śpiewającej Rodziny Kaczmarek, który każdego roku cieszy się ogromną popularnością.

Wykonawcy to zespół śpiewaków operowych, w skład którego oprócz rodziców Iwony – sopran i Piotra – tenor wchodzą genialni utalentowani bracia Adam – tenor (17 lat) i Wojciech – baryton (21 lat).  Śpiewają razem od 7 lat. W swoim niezwykle bogatym repertuarze mają wiele znanych i lubianych arii i duetów z opery i operetki, piosenki z musicali, a także światowe i polskie standardy muzyki estradowej, przeboje muzyki filmowej oraz pieśni religijne, również kolędy.

Zobacz także: 
– Sandomierz. Koncert charytatywny dla Igi już w sobotę. Zaśpiewa Cleo

Koncert ma cel charytatywno-opiekuńczy. Pozyskane środki przeznaczone zostaną w całości na prace przy Hospicjum w Tarnobrzegu-Miechocinie. Przygotowane zostały dobrowolne cegiełki w kwocie 20 zł.

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.