---
Gorzyce. Tłumy dzieci tańczyły w Technicznym Ogrodzie wspierając Wiktorka Drupkę [zdjęcia][wideo] - Tygodnik Nadwiślański

Gorzyce. Tłumy dzieci tańczyły w Technicznym Ogrodzie wspierając Wiktorka Drupkę [zdjęcia][wideo]

0

Mnóstwo dzieci wraz z całymi rodzinami przybyło wczoraj do Technicznego Ogrodu, by bawić się przy dźwiękach muzyki na świeżym powietrzu, tym samym wesprzeć małego mieszkańca Trześni, Wiktorka Drupkę w walce z chorobą. 

Około 3 tysięcy złotych udało się zebrać w czwartkowy wieczór, 22 lipca, mieszkańcom Gorzyc i okolic, którzy przybyli tłumnie na pierwszą gorzycką potańcówkę. Było mnóstwo pozytywnej energii, dobrej muzyki, a także przysmaki z grilla.

To już kolejny etap akcji charytatywnej, którem celem jest wsparcie małego Wiktorka Drupki w walce z chorobą. Połączyliśmy go z dobrą zabawą dla mieszkańców Gorzyc, gminy Gorzyce oraz gości, którzy nas odwiedzili przy okazji letniej potańcówki na świeżym powietrzu – mówił podczas imprezy Wójt Gminy Gorzyce Leszek Surdy.

Techniczny Ogród stał się wczoraj sercem całych Gorzyc, bowiem wszystkie atrakcje oblegane były przez dzieci, młodzież i dorosłych. Podczas imprezy w parku spotkać można było reprezentantów Urzędu Gminy w Gorzycach, lokalne media, a także druhów OSP prezentujących asortyment wozu strażackiego. Przy okazji wydarzenia możliwe było dokonanie samospisu w Narodowym Spisie Powszechnym Ludności i Mieszkań 2021 w wyznaczonym do tego namiocie.

Zobacz także: 
– Tarnobrzeski Dom Kultury otrzyma blisko 150 tys. zł dofinansowania na sprzęt i szkolenia

Na wydzielonym “parkiecie” królowały wesołe, radosne i taneczne przeboje lat 80-tych i 90-tych oraz współczesne hity, a o godzinie 20 wszyscy wspólnie odtańczyli taniec zwany belgijką. Muzyczne show poprowadził DJ i wodzirej Sławek Rękas.

 

Udostępnij

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.