reklama
W tegorocznej edycji CieszFanów Festiwal zobaczymy Kazika [zdjęcia] - Tygodnik Nadwiślański
piątek, 12 sierpnia
reklama

W tegorocznej edycji CieszFanów Festiwal zobaczymy Kazika [zdjęcia]

1
1 z 5

CieszFanów Festiwal ogłasza gwiazdy, które gościć będą na scenach w dniach 19–21 sierpnia na kąpielisku Wędrowiec w Cieszanowie. Na scenie oprócz legend polskiej sceny, inspirujących gości, zobaczymy wiele atrakcji pozamuzycznych od City NGO.

Cieszanów to, jak piszą organizatorzy „wschodnia stolica rocka„, a festiwale tam odbywają się od 2008 roku. – Nasze miasto jest stolicą wolności i dobrej muzyki, wyjątkowego i niepowtarzalnego festiwalowego klimatu – mówi burmistrz Zdzisław Zadworny. Również w tym roku organizatorzy podnoszą rękawicę i pomimo pandemii zamierzają doprowadzić festiwal do realizacji.

W sobotę, 16 stycznia organizatorzy ogłosili pierwszych artystów, którzy zaprezentują się w ciągu trzech dni festiwalowych. Na scenach zobaczymy przede wszystkim Kazika z nową płytą i poszerzonym składem muzyków, zespół Lej Mi Pół, formacja reggae, której lider to rodowity mieszkaniec Cieszanowa Boleo & Follow The Riddim a także legenda punka The Analogs.

Zobacz także:
– Potężny TIR spadł z wiaduktu na krajowej “9” [zdjęcia][wideo]
– Nie żyje Wincenty Krakówka. Przez prawie pół wieku był sołtysem podstaszowskich Niemścic
– Sandomierzanie protestują przeciwko planom budowy Lidla

Oprócz tego, festiwal zyskał nową – cyfrową formę, która zagwarantuje dostęp do koncertów osobom, które nie mogły być w tym czasie w Cieszanowie osobiście – Przenosimy część festiwalu w cyfrowy świat, prowadząc transmisje z koncertów i spotkań z cyklu Otwarte Głowy w naszych mediach społecznościowych. Dzięki temu tysiące osób będą mogły być z nami w Cieszanowie – mówi Marcin Piotrowski, dyrektor festiwalu.

Sprzedaż karnetów na festiwal ruszyła wraz z ogłoszeniem terminu festiwalu, a na ten moment wykupionych zostało ich już 400. – Szykujemy się na przyjęcie pod namiotami minimum 2 000 festiwalowiczów. Oddajemy ten festiwal w ich ręce. To oni mają wpływ na jego kształt i klimat.– dodaje dyrektor festiwalu.  – Pierwsze 400 karnetów zostało już sprzedanych. Posiadają je najwięksi fani cieszanowskiego klimatu, którzy są z nami od lat i pamiętają poprzednie edycje Cieszanów Rock Festiwalu czy jeszcze wcześniejszego Break Out Festiwalu – mówi Marlena Wiciejowska, dyrektor Centrum Kultury i Sportu w Cieszanowie, organizatorka kultowego festiwalu.

W tegorocznej edycji CieszFanów Festiwal zobaczymy Kazika – 5 zdjęć

1 z 5

Jeden komentarz