Walentynkowy konkurs w VIVO! Stalowa Wola

0

Już niebawem 14 lutego, święto wszystkich zakochanych. Z tej okazji VIVO! Stalowa Wola przygotowało dla swoich Klientów niecodzienne walentynki – wyjątkowy konkurs, w którym uczestnicy przeniosą się… do Werony, aby uwolnić zamkniętą w komnacie szekspirowską Julię.

VIVO! Stalowa Wola zaprasza wszystkich Klientów do wspólnej walentynkowej zabawy. Centrum handlowe przygotowało wyjątkową akcję – konkurs, który pozwoli wszystkim chętnym przenieść się do Werony i uwolnić uwięzioną w ciemnej komnacie Julię, bohaterkę słynnego dramatu Williama Szekspira.

Uczestnicy będą mieli za zadanie otworzenie pomieszczenia, w którym uwięziona jest dziewczyna z rodu Kapuletich. Do konkursu mogą zgłosić się wszyscy, którzy od 11 lutego dokonają zakupu za kwotę min. 50 zł w sklepach znajdujących się na terenie VIVO!. Należy zbierać paragony uprawniające do udziału w akcji i wymieniać je na klucze. Osoba, która otworzy drzwi do zamkniętej komnaty, wygrywa voucher o wartości 2 000 zł na romantyczną podróż.

Jak nie drzwiami, to oknem! W tym wypadku to powiedzenie sprawdzi się idealnie. Śmiałkowie, którzy otworzą szczelnie zamknięte okna i uwolnią Julię, dostaną w podziękowaniu piękny bukiet kwiatów. Jeżeli i tym razem się nie powiedzie, uczestnicy otrzymają na pocieszenie słodką niespodziankę przygotowaną przez organizatorów. Całość uświetni oryginalna sceneria rodem z czasów Romea i Julii, a także koncert utalentowanej skrzypaczki.

To nie koniec walentynkowych atrakcji!

VIVO! Stalowa Wola przygotowało wyjątkowy konkurs dla zakochanych par. W czwartek, 14 lutego, będą mogły one zrobić wspólne selfie pod walentynkową ścianką w centrum handlowym. Zdjęcie należy opublikować w komentarzu pod grafiką konkursową znajdującą się na Facebooku galerii. 3 najciekawsze fotografie zostaną nagrodzone kartami podarunkowymi o wartości 500 zł, 300 zł i 200 zł.

Regulamin konkursu znajduje się w notatkach na oficjalnym profilu VIVO! Stalowa Wola na Facebooku.

 

Share.

Comments are closed.