---
Wandale grasowali po Tarnobrzegu i demolowali samochody! Sprawców szuka policja [zdjęcia] - Tygodnik Nadwiślański

Wandale grasowali po Tarnobrzegu i demolowali samochody! Sprawców szuka policja [zdjęcia]

5
1 z 14

Dziś  w nocy na parkingach przy ulicy Gazowej i 11 Listopada w Tarnobrzegu doszło do uszkodzenia  7 pojazdów. W godzinach porannych, kiedy kierowcy zorientowali się, że ich samochody zostały zdemolowane, powiadomili o tym fakcie policję. Funkcjonariusze wyjaśniają okoliczności zdarzenia. 

W piątek, 30 lipca, w nocy na parkingach przy ulicach 11 listopada i Gazowej doszło do aktu wandalizmu. Nieznani sprawcy niszczyli pojazdy, uszkadzając i wybijając szyby w samochodach, a także urywając lusterka od samochodów.

Zobacz także:
– Tarnobrzeg. Strzelał do sąsiadki z wiatrówki, bo go nie chciała

Zaparkowałem swój samochód około północy. Pół godziny później obok pojazdu przechodził mój syn, nie widział, by coś z samochodem było nie tak. Później niestety ktoś urwał w samochodzie lusterko – opowiada nam jeden z poszkodowanych.

Potwierdzam, że na tych ulicach doszło do uszkodzenia w sumie 7 pojazdów osobowych. 4 właścicieli pojazdów wstępnie oszacowało uszkodzenia w swoich autach i one wynoszą około 2 200 zł. Wyjaśniamy okoliczności zdarzenia, policja pracuje nad tą sprawą – poinformowała “Tygodnik Nadwiślański” oficer prasowy Komendanta Komendy Miejskiej Policji w Tarnobrzegu, podinsp. Beata Jędrzejewska-Wrona.

1 z 14
Udostępnij

5 komentarzy

  1. A co ma wspólnego 500 + , gdzie tu logika z resztą się zgadzam trzeba uczyć młodych gdzie jest granica zachowań.

  2. I tyle w temacie na

    Łazi wieczorami i nocami tałatajstwo-małolaty i robi co chce.. A stróże prawa czuwają–na parkingu pod “czerwonym”bankiem na Sienkiewicza.. Aż paka radiowozu drży-jak chrapią.. A powinno byc tak, ze po 22-giej,, każdy “pryszczaty zasraniec” powinien być zatrzymywany i inwigilowany -jak za komuny.. Za wsiarz-do “suki” i na komendę.. Niech matka z ojcem się pofatygują i odbiorą go z komendy… Na drugi dzień w trybie przyspieszonym–sprawa do sądu z zarzutem braku opieki nad gówniarzami.. Odebrać 500+ i szybko patole by się uspokoiły …

    • A co ma do tego 500+, gdzie tu logika ,z resztą opinie się zgadzam trzeba młodych uczyć szacunku do czyjegoś mienia i gdzie są granice zachowan

    • A gdzie tarnobrzescy policjanci? Na przykład ci nagrodzeni parę dni temu. Do nagród i do wypisywania mandatów kierowcom to są a jak się coś złego dzieje w mieście to ich nie ma?