Wandale zniszczyli auto w centrum Tarnobrzega. Właściciel szuka świadków. Wyznaczył nagrodę! [zdjęcia] - Tygodnik Nadwiślański
niedziela, 27 listopada
reklama

Wandale zniszczyli auto w centrum Tarnobrzega. Właściciel szuka świadków. Wyznaczył nagrodę! [zdjęcia]

5
1 z 6

W nocy z piątku na sobotę ( 11 / 12 listopada) nieznani dotąd sprawcy zniszczyli samochód zaparkowany na parkingu przy ulicy Dąbrowskiej 1 w Tarnobrzegu. 

Skala zniszczeń, które możecie zobaczyć niżej, wskazuje na to, że wandale skakali po aucie i kopali w nie. Samochód ma rozbitą przednią szybą, wgnieciony dach i drzwi, a także oberwane lusterko.

Właściciel auta, pan Mirosław, wskazuje, że do aktu wandalizmu doszło około godz. 01:00 w nocy. Prawdopodobnie samochód zniszczyło dwóch młodych mężczyzn – w wieku około 17-23 lat. Liczy na to, że za pośrednictwem internetu uda się dotrzeć do osób, które mogły być świadkami tego zdarzenia.

„Młodzi lubią się chwalić w swoim środowisku .. więc jeśli ktoś usłyszałby o takim bezmyślnym, bezczelnym zachowaniu to proszę o wiadomość (link do jego wpisu – TUTAJ) lub telefon na policję! Internet to moc a Facebook to siła! Wierzę, że WSPÓLNIE możemy dotrzeć do sprawców!” – napisał na Facebooku.

Zapowiedział także, że osoby, które pomogą namierzyć sprawców tego wandalizmu mogą liczyć na nagrodę w wysokości 1000 zł. Poniżej znajdziecie zdjęcia zniszczonego auta. 

1 z 6

5 komentarzy

  1. Mi uszkodzono auto w maju auto stało bezpośrednio pod kamerą przy bibliotece Publicznej do dziś nieudało się ustalić sprawcy .

Zostaw odpowiedź