Wandale zniszczyli tablicę w Parku Dzikowskim w Tarnobrzegu - Tygodnik Nadwiślański
środa, 25 maja
reklama

Wandale zniszczyli tablicę w Parku Dzikowskim w Tarnobrzegu

8

Regionalne Centrum Promocji Obszaru Natura 2000 Tarnobrzeska Dolina Wisły poinformowało o tym, że nieznani sprawcy zniszczyli tablicę na ścieżce przyrodniczo-historycznej w Parku Dzikowskim w Tarnobrzegu.

Kilka lat temu w parku utworzona została ścieżka przyrodniczo-historyczna, gdzie na 10 tablicach przedstawione zostały walory przyrodnicze i rys historyczny tego miejsca. Mają one charakter edukacyjny. To, co stało się teraz z jedną z tablic, z edukacją z pewnością jednak nie ma nic wspólnego.

Zobacz także:
W finale bibliotecznej akcji plac Bartosza Głowackiego w Tarnobrzegu opanowały przedszkolaki [zdjęcia][wideo]

„Niestety w ostatnich dniach znalazł się jeden lub kilku „osiłków” którzy z przyswajaniem wiedzy i szanowaniem czyjejś pracy, nie mają wiele wspólnego. Pewnie są teraz dumni, że w końcu zaliczyli zielnik – zaległości ze szkoły podstawowej” – informuje w mediach społecznościowych Regionalne Centrum Promocji Obszaru Natura 2000 Tarnobrzeska Dolina Wisły

8 komentarzy

  1. Tablica na foci nie jest zniszczona tylko wyrwana z ziemi. Tak czy tak, nie powinno to mieć miejsca. precz z wandalami.

  2. A straż wiejska siedzi sobie w samochodzie zawsze w cieniu. Postoją godzinkę i jazda. Po co zrobic obchód jak mozna posiedziec. Mam nawet zdjecia. Zawsze ten sam patrol- kobieta i mężczyzna.

    • Straż miejska w tbg to ufoludki Raz na rok przejada się autkami po mieście A FORSA co miesiąc na konto idzie

    • Straż miejska działała chyba około pół roku od powstania teraz to jest para coś tam,dzwoniłem kiedyś jak gówniarstwo niszczyło elewację w szkole -powiedzieli że są na interwencji na osiedlu wielowieś ,nie minęła minuta przejechali obok mnie i znów pojawili się za 17 min,musieli dać odpocząć wandalom! mają strach w oczach jak zobaczą jak coś się dzieje -ruchem nawet kierować nie potrafią

  3. Demolują nie tylko park dzikowski ale całe miasto. Tereny nad Wisłą, place zabaw, wiaty przystankowe, kosze etc. Pytanie dla czytających: kto widział piesze patrole policyjne lub straży miejskiej szczególnie w piątek i sobotę wieczorem, kiedy kwiat młodzieży masakruje miasto? A potem zdziwienie – demolują, uszkadzają, Nie sztuka robić objazd w aucie patrolowym robić objazd głównymi traktami ulicznymi. Czasami warto ruszyć te cztery litery i pochodzić po mieście, zaułkach, ulicach, koło barów, lokali, terenach zielonych…. Ale do tego to trzeba mieć… – tu dopisz swoje słowa drogi Czytelniku.

Zostaw odpowiedź