reklama
Warsztaty wokalne w Tarnobrzegu - Tygodnik Nadwiślański
piątek, 12 sierpnia
reklama

Warsztaty wokalne w Tarnobrzegu

0

W piątek, 21 sierpnia oraz w sobotę, 22 sierpnia, w Tarnobrzeskim Domu Kultury odbędą się warsztaty wokalne „Rozśpiewane wakacje”. Poprowadzi je Anna Pintal, instruktorka śpiewu w TDK.

Warsztaty przeznaczone są dla wszystkich chętnych – zarówno dla tych osób, które w ciągu roku artystycznego uczestniczyły w zajęciach wokalnych, jak i dla tych, którzy planują swoją przygodę ze śpiewem rozpocząć od przyszłego sezonu. Ale także mile widziani są wszyscy, którzy po prostu chcą miło spędzić czas. W programie zajęć będą zabawy muzyczne, zagadki, wesołe piosenki.

Zobacz także:
– Uzbrojony w siekierę furiat groził śmiercią
– Uwaga! Zderzenie motorowerzysty z samochodem osobowym w Chmielowie. Jedna osoba ranna [zdjęcia]
– Nocny pożar stodoły w Knapach [zdjęcia]

Warsztaty są bezpłatne. Aby wziąć w nich udział, należy wcześniej zgłosić dziecko dzwoniąc pod numer 15 822 74 97. Każdy uczestnik przed wejściem na zajęcia musi także oddać wypełnione i podpisane przez rodziców lub opiekunów oświadczenie, związane z procedurami zapobiegania zakażeniom koronawirusem. Można je wydrukować i wypełnić w domu albo podpisać na miejscu. Jest to konieczne, by zapewnić uczestnikom i pracownikom bezpieczeństwo. Organizatorzy proszą także o zachowanie dystansu, oraz częste mycie i dezynfekowanie rąk.

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.