reklama
Widać początek obwodnicy Tarnobrzega. Kiedy można spodziewać się utrudnień na ul. Sikorskiego? [zdjęcia] - Tygodnik Nadwiślański
niedziela, 25 września
reklama

Widać początek obwodnicy Tarnobrzega. Kiedy można spodziewać się utrudnień na ul. Sikorskiego? [zdjęcia]

3
1 z 8

Coraz bardziej widać efekty prac związanych z budową obwodnicy Tarnobrzega. Przy ulicy Sikorskiego jest już wykonany pierścień ronda, od którego będzie rozpoczynać się trasa.

Rondo przy ul. Sikorskiego będzie początkiem obwodnicy Tarnobrzega. Początkowo planowano, że jeszcze w tym roku będą prowadzone przy tym skrzyżowaniu prace, w związku z którymi wprowadzony byłby tam ruch wahadłowy.

Jak mówi nam Barbara Trzeciak, naczelnik Wydziału Techniczno-Inwestycyjnego i Drogownictwa, ze względu na pogodę prac można spodziewać się jednak dopiero wiosną. Nie wykluczone, że nastąpią nieco wcześniej, lecz będzie to uzależnione od aury.

Wiadomo też, że wprowadzony ruch wahadłowy nie będą regulować światła, lecz kontrolerzy.

1 z 8

3 komentarze

  1. Potrzebna ta obwodnica z kilkoma rondami jak kur,,,e majtki. Obwodnica powinna zaczynać się przed Wielowsią i kończyć się na strefie ekonomicznej w Machowie., Ten badziewny wytwór, wcale nie rozładuje ruchu samochodów w mieście. ,.. Szkoda tylko, tych lasów na Kamionce i Zwierzyńcu, które zostały wycięte..

  2. Jak dla mnie to nie jest obwodnica to już szerzej jest na drodze na Orląt Lwowskich…

  3. Był początek to i będzie koniec. Czym tu się podniecać ? Szkoda że dziennikarze TN nie zauważyli początku końca tarnobrzeskiego szpitala. W połowie grudnia zostanie zamknięty oddział wewnętrzny a od stycznia chirurgi dziecięcej! To bardziej powinno zainteresować mieszkańców tym bardziej że władzy miasta lata to chyba koło pupy 🙁