Widziałeś wypadek? Zgłoś się na policję!

0

Trwa postępowanie wyjaśniające wypadku drogowego w którym ranna została 77-letnia. Według relacji pokrzywdzonej, wysiadając z autobusu  linii B,  straciła równowagę i przewróciła się na chodnik. Do zdarzenia doszło na przystanku autobusowym  przy ul. Dąbrowskiej w Tarnobrzegu. Policja poszukuje świadków.

Do zdarzenia doszło o godzinie 15.30 na przystanku autobusowym w rejonie cmentarza Żydowskiego przy ul. Dąbrowskiej w Tarnobrzegu. Z ustaleń policjantów wynika, że w dniu 8 stycznia br. 77-letnia kobieta podróżowała komunikacją miejską linii B. Podczas wysiadania z pojazdu, poszkodowana straciła równowagę i upadła na chodnik. Według oświadczenia kobiety przyczyną upadku było ruszenie autobusu w trakcie jej wysiadania. Pokrzywdzona z urazem nogi trafiła do szpitala.

Wszystkie osoby będące świadkami zdarzenia, (w szczególności osoby znajdujące się na tym przystanku) proszone są o kontakt osobisty z Wydziałem Dochodzeniowo-Śledczym Komendy Miejskiej Policji w Tarnobrzegu przy ul. 1 Maja 2 pokój nr 112,  lub telefoniczny 015 851 34 41, 015 851 34 24 lub całodobowo 997.

Share.

Comments are closed.