"Wielkie żarcie" w Tarnobrzegu - Tygodnik Nadwiślański
Reklama

“Wielkie żarcie” w Tarnobrzegu

0

Ubiegłoroczny sukces zlotu Food Trucków w Tarnobrzegu sprawił, że miasto po raz kolejny gościć będzie konwój ciężarówek serwujących dania z najodleglejszych stron świata. Tym razem przyjadą… „Żarciowozy”.

Przez 3 dni będziemy rozpieszczać wasze kubki smakowe, a co dokładnie zaserwujemy, przekonacie się już niebawem. Jedno musicie wiedzieć już teraz, będzie naprawdę przepysznie – reklamują się organizatorzy imprezy w mediach społecznościowych.

Choć to, jakie kuchnie będą reprezentowane podczas imprezy, pozostaje tajemnicą, wiadomo na pewno, że swoje stoisko na pl. Bartosza Głowackiego wystawi Browar Tarnobrzeg.

Będzie pyszne piwo i lemoniada, oświetlona hala namiotowa, atrakcje dla najmłodszych (konkursy, zabawy, animacje), oraz wiele innych atrakcji – informują organizatorzy.

Zobacz także:
– W Stalach (gm. Grębów) zginął młody motocyklista
– Zmarł legendarny kapelmistrz
– Jeszcze w tym miesiącu pojedziemy odnowioną ulicą Mickiewicza w Tarnobrzegu! [zdjęcia]

Jak zapewniają organizatorzy trzydniowej imprezy, wszystko odbywać się będzie w nowej, bezpiecznej formie, zgodnie z wytycznymi służb sanitarnych dla gastronomii w czasie panującej pandemii koronawirusa.

Impreza rozpocznie się w piątek, 14 sierpnia, o godzinie 15.00 . Tego dnia zabawa i „wielkie żarcie” potrwa do godz. 21. W sobotę, 15 sierpnia i w niedzielę, 16 sierpnia, “Żarciowozy” będą serwować potrawy od godz. 12 do godz. 21.

Udostępnij

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.