Wielkogabarytowe odpady problemem w Tarnobrzegu [W najnowszym numerze] - Tygodnik Nadwiślański
Reklama

Wielkogabarytowe odpady problemem w Tarnobrzegu [W najnowszym numerze]

5

Zalegający przy altanach śmietnikowych w Tarnobrzegu tzw. odpady wielkogabarytowe, stają się coraz poważniejszym problemem w mieście. Nie tylko fatalnie wyglądają, ale też utrudniają normalne wyrzucanie śmieci, a często nawet przechodzenie obok śmietnika.

Czytaj w papierowym
i elektronicznym wydaniu „Tygodnika Nadwiślańskiego”.

KUP e-TN:

Udostępnij

5 komentarzy

 1. Problemem jest nie pozostawianie wielkogabarytowych odpadów, ale sposób ich pozostawiania pod śmietnikami. Każdy kto wynosi takie duże rzeczy powinien je rozkręcić, poukładać pod śmietnikiem. Ilu takich ludzi jest?

   • Ty się Broniu mylisz.
    Jest taka możność pozostawienia pod śmietnikiem odpadów wielkogabarytowych. Te odpady odbiera firma w wyznaczonych terminach. U dobrych gospodarzy bloków jest wywieszona informacja na tablicach w klatkach schodowych, o terminach takich odbiorów.Coby za długo pod śmietnikiem nie leżały. Jeśli masz domek jednorodzinny to dla takich jest PSZOK lub dla tych co chcą bezpośrednio dla nich dowieźć z różnych względów.

    • jak info nie ma na ogłoszeniach w klatkach schodowych to jest na stronie internetowej spółdzielni. jak bardzo dużymi literami by się napisało i ogłaszało w mediach to i tak będą ludzie wyrzucać kiedy chcą i jak chcą mając wszystko i wszystkich gdzieś

Zostaw odpowiedź