Wiemy, kiedy reklama Mc Donalda z Tarnobrzega i Sandomierza pojawi się w telewizji - Tygodnik Nadwiślański
sobota, 25 czerwca
reklama

Wiemy, kiedy reklama Mc Donalda z Tarnobrzega i Sandomierza pojawi się w telewizji

1

Jeszcze w kwietniu w telewizji, w internecie i w kinach w całej Polsce ruszy emisja reklamy popularnej sieci restauracji Mc Donald’s nakręcona w Tarnobrzegu i Sandomierzu.

Przed kilkunastoma dniami zainteresowanie mieszkańców miasta wzbudziła profesjonalna ekipa filmowa, która „zawłaszczyła” sobie teren nad Jeziorem Tarnobrzeskim. Informowaliśmy o tym jako pierwsi tutaj:

Zamknięty wjazd nad Jezioro Tarnobrzeskie! Powstaje film reklamowy Mc Donalda

W kolejnych dniach ten sam skład pojawił się w Sandomierzu oraz przy tarnobrzeskiej restauracji Mc Donald ’s. O możliwość nakręcenie w Tarnobrzegu spotu reklamowego dla McDonald ’s zwrócił się do magistratu dom produkcyjny DOBRO w Warszawy, produkcyjny wykonawca tegoż spotu. Jak podaje w notce prasowej, „w samej realizacji brało udział ponad 70 osób ekipy, 6 odtwórców pierwszoplanowych, 20 drugoplanowych, ponad 40 odtwórców „statystów” (wielu także z Tarnobrzega) oraz 12 samochodów grających. Zdjęcia kręcone były najnowocześniejszą techniką filmową z wykorzystaniem dwóch kamer Sony Venice Panavision, dwóch dronów i steadicama.

Plenerami stały się pełne uroku tereny wzdłuż ulicy Plażowej nad Jeziorem Tarnobrzeskim oraz restauracja McDonald’s przy ulicy Wielskiej 2. Gotowy spot w reżyserii Sebastiana Pańczyka ze zdjęciami Jakuba Kijowskiego będzie można oglądać w telewizji, internecie i kinach w Polsce orientacyjnie od 28 kwietnia br.”

Jeden komentarz

  1. naprawde pelne uroku te miejsca na fotkach gratuluje naprawde jest co podziwiac w tym tarnobrzegu