Wiemy, które osiedla w Tarnobrzegu wygrały "w grze o frekwencję" - Tygodnik Nadwiślański
Reklama

Wiemy, które osiedla w Tarnobrzegu wygrały “w grze o frekwencję”

0

W tarnobrzeskiej grze o frekwencję zwyciężyły osiedla Nagnajów, Piastów i Podłęże. Spośród uprawnionych do głosowania to ich mieszkańcy najliczniej w minioną niedzielę poszli do urn. Teraz osiedla na swoje potrzeby będą mogły wykorzystać promesy w wysokości kolejno – 15, 10 i 5 tysięcy złotych.

Prezydent Tarnobrzega Dariusz Bożek promesami dla osiedli zachęcał mieszkańców miasta do licznego udziału w głosowaniu w wyborach na prezydenta RP. Zgodnie z jego deklaracją, pierwsze miejsce z najwyższą frekwencją premiowane jest promesą w wysokości 15 tysięcy złotych, za drugie przyznane zostanie 10 tysięcy, a za trzecie 5 tysięcy złotych na realizację małych, osiedlowych projektów.

Zobacz także:
– Ktoś chce zabijać sympatyków i członków PiS. Pierwszą ofiarą ma być prezydent Stalowej Woli

– Ksiądz z parafii w Sandomierzu z koronawirusem! Sanepid poszukuje wiernych
– Koronawirus znów w Tarnobrzegu! Kolejny przypadek w powiecie stalowowolskim

Zwycięski Nagnajów pod względem frekwencji osiągnął wynik 78,68 procent, plasując się na pierwszym miejscu gry o frekwencję i otrzymuje promesę największą promesę. 10 tysięcy złotych wywalczyli mieszkańcy osiedla Piastów. Tam frekwencja wyniosła 73,95 procent. Trzecie, pod względem najwyższej frekwencji, tarnobrzeskie osiedle to Podłęże z równie znakomitym wynikiem 73,60 procent. 

Udostępnij

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.