Wisła powróciła do wygrywania

09:28, 28.09.2020 KR

Wisła Sandomierz pokonała wczoraj rezerwy Cracovii 2:1. Podopieczni Rafała Wójcika znów są wiceliderem 3 ligi gr. IV.

Sandomierzanie po raz kolejny w tym sezonie wygrali mecz dzięki dobrej postawie w drugiej części gry. Do przerwy na stadionie przy ulicy Koseły 3a było 1:1. Najpierw w 30. minucie strzałem z około 16 metrów bramkarza gości pokonał Kamil Bełczowski. 6 minut później Cracovia przeprowadziła kontrę, co w połączeniu z błędem obrony dało bramkę przyjezdnym, a do siatki trafił Remigiusz Biernat.

"Pasy" nie wywiozły jednak punktów z Królewskiego Miasta. Po podaniu z prawej strony boiska zwycięską bramkę w 79. minucie zdobył Mirosław Kmiotek.

Wisła Sandomierz znajduje się obecnie na pozycji wicelidera rozgrywek, tracąc do prowadzącej imienniczki z Puław 8 punków.

Wisła Sandomierz - Cracovia II Kraków 2:1 (1:1)

Bramki: Kamil Bełczowski 31`, Mirosław Kmiotek 79` - Remigiusz Biernat 36`.

Wisła: Polit - Kołoczek, Kajpust, Sudy, Chorab (66` Kuśmierczyk) - Piątkowski (66` Klockowski), Tyl, Kmiotek (85` Stasiak), Siedlecki, Bełczowski - Zawiślak (56` Matuszewski).

Cracovia: Wilk - Bracik (59` Pik), Stachera (65` Vinicius), Jarzynka, Zaucha - Wiśniewski, Supryn, Ożóg (80` Malisz), Pik, Pituła - Biernat (59` Bała).