reklama
reklama
Wjazd do Tarnobrzega od strony Chmielowa pozostanie zamknięty [zdjęcia] - Tygodnik Nadwiślański
czwartek, 6 października
reklama

Wjazd do Tarnobrzega od strony Chmielowa pozostanie zamknięty [zdjęcia]

6
1 z 16

Trwa remont ul. Orląt Lwowskich w Tarnobrzegu. Od ponad dwóch tygodni odcinek od Ocic do skrzyżowania w Miechocinie pozostaje zamknięty. Choć początkowo w planach zakładano, iż ruch zostanie tam przywrócony maksymalnie do końca czerwca, wiemy już, że tak się nie stanie.

W marcu br. rozpoczęły się prace przy ul. Orląt Lwowskich w Tarnobrzegu. Początkowo wprowadzony został tam ruch wahadłowy, natomiast od 10 czerwca Przedsiębiorstwo Drogowe Sp. z o.o. ze Staszowa, które realizuje zadanie, całkowicie zamknęło odcinek drogi od ul. Ocickiej do ul. Krzywej.

Zobacz także:
– Opłata za wjazd nad Jezioro Tarnobrzeskie – ile wynosi i od kiedy będzie pobierana?

Zamknięcie miało nastąpić do 19 czerwca, choć już wówczas wykonawca zakładał, że okres ten może się przedłużyć do końca czerwca. Tymczasem jak informuje „Tygodnik Nadwiślański” Barbara Trzeciak, Naczelnik Wydziału Techniczno-Inwestycyjnego Miasta Tarnobrzega, zapadła decyzja, by remontowany odcinek był wyłączony z ruchu także przez cały lipiec.

Ulica Orląt Lwowskich to teren budowy, na który jest surowy zakaz wstępu. W poprzednim tygodniu policja karała mandatami kierowców, którzy łamali przepisy, przejeżdżając obok znaków i mimo remontu jechali tamtą drogą.

1 z 16

6 komentarzy

 1. Pora założyć stowarzyszenie dróg rowerowych do ich ochrony przed partactwem. Rowerzyści do dzieła, zanim spartolą pozostałe do wykonania drogi a już niewiele we wsi Tbg zostało.

 2. Miasto po raz kolejny się ośmiesza jak można taki krótki odcinek tyle remontować firma też dziadowska za mało ludzi pracuje i sprzętu jak wyjaśnić że droga ma być zamknięta 10 dni a następnie przedłużyć o kolejne 31 to jest śmiech i lekceważenie mieszkańców ……..jaki Prezydent taki urząd……ile jeszcze ten remont będzie trwał
  a jeżeli pozwolono na tak długi termin i firma może angażować trzech pracowników …. to tylko świadczy o poziomie urzędu……….

 3. Po czymś takim jeździć się na rowerze nie da !!!.
  Posadźcie swoje cztery litery na rowery i zacznijcie po tych pseudo drogach rowerowych jeździć rowerem to się przekonacie co wyprodukowaliście !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  Następną drogę” niby „rowerową” będę musiał omijać, jechać po asfalcie i narażać się na mandat. Rachunek za mandaty prześlę do Prezydencika z żądaniem zwrotu kasy.

 4. I znowu ciąg pieszo-rowerowy z kostki i na dodatek z przeszkodami (dołkami) fotografia nr 3 i 4 (nastepny tor przeszkód !!!) . Czyja to wina? Projektanta, wykonawcy, czy nadzorujących? Pieprznijcie się w te zakute pały co nosicie zamiast głów.
  APEL do Prezydenta Miasta Tarnobrzega o zaprzestanie budowy tych niby dróg rowerowych bo tego to najwyraźniej, w tej wsi zwanej Tarnobrzegiem, nie potraficie.
  El. Presidento, masz we mnie od dzisiaj jeszcze jednego wroga !!!