Wjechała w szynobus, w samochodzie znajdowało się dziecko - Tygodnik Nadwiślański
środa, 1 grudnia
kondolencje
reklama

Wjechała w szynobus, w samochodzie znajdowało się dziecko

0

W sobotę, 13 stycznia na przejeździe kolejowym w Turbii (gm. Zaleszany) w godzinach popołudniowych doszło do groźnie wyglądającego zdarzenia. Samochód osobowy uderzył w szynobus. 

– Przed godziną 15 otrzymaliśmy zgłoszenie o zdarzeniu w miejscowości Turbia, gdzie miało dojść do zderzenia pojazdu osobowego marki Volkswagen Golf, którym podróżowało dwie kobiety z dzieckiem z szynobusem. Kierująca pojazdem osobowym kobieta jak i kierowca szynobusa byli trzeźwi. – informuje  sierż. szt. M. Kania, rzecznik Komendy Powiatowej Policji w Stalowej Woli.

Zobacz także:
– Tarnobrzeg. Na ulicy Warszawskiej zderzyły się dwa auta. Nikt nie ucierpiał

Z wstępnych ustaleń wynika, iż kobieta kierująca pojazdem osobowym nie zachowała należytych środków przed niestrzeżonym przejazdem kolejowym i uderzyła w nadjeżdżający szynobus, w wyniku czego pojazd uderzył w przydrożny słupek. Na miejsce zadysponowano grupę operacyjną, która wykonała oględziny, obecni byli także przedstawiciele Państwowej Komisji Badania Wypadków Kolejowych.  Czynności na miejscu zdarzenia zakończyły się przed godziną 17. W zdarzeniu nikt nie ucierpiał.

 

Wypadek w Turbi

Udostępnij

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.