Wnuki rzucały w dziadka klockami, gdy ten spał. Interweniowała policja - Tygodnik Nadwiślański
Reklama

Wnuki rzucały w dziadka klockami, gdy ten spał. Interweniowała policja

2

W ubiegły piątek 12 lutego po południu policjanci w Grębowie zostali wezwani do awantury rodzinnej. Przyczyną przyjazdu policji było niegrzeczne zachowanie wnucząt wobec dziadka.

W piątek po południu policjanci w Grębowie otrzymali zgłoszenie dotyczące awantury rodzinnej w jednym z tamtejszych mieszkań. Po przyjeździe na miejsce zdarzenia funkcjonariusze ustalili, że do kłótni doszło pomiędzy teściem a synową, a przyczyną miało być nieposłuszne zachowanie wnucząt, które rzucały w dziadka klockami, gdy ten spał i chrapał.

Zobacz także: 
– Tarnobrzeg. Wszedł przez otwarte drzwi i zjadł koledze obiad. Wezwano policję

Rozwścieczony ich zachowaniem  senior zdecydował, iż zadzwoni po służby porządkowe. Policjanci porozmawiali ze stronami, gdy emocje opadły, oboje doszli do porozumienia.

Pamiętajmy, że numer alarmowy 112, służy do kontaktu z Policją, Strażą Pożarną oraz Państwowym Ratownictwem Medycznym i należy z niego korzystać z rozwagą. Kierowanie nieuzasadnionych zgłoszeń powoduje nie tylko blokowanie łączy, ale i niepotrzebnie angażuje służby, które w tym samym czasie moga być potrzebne gdzieś indziej. Za bezzasadne wezwanie kodeks wykroczeń przewiduje areszt, ograniczenie wolności oraz grzywnę do 1500 zł.

Udostępnij

2 komentarze

  1. dziadek do orzechów na

    Dziadek powinien wstać z łózka, wziąć pasa i spuścić wpierdol raz a dobrze. To jedyna skuteczna metoda.