Woda, zabawa, radość – Wodny Park Rozrywki nad Jeziorem Tarnobrzeskim

0

Nad Jeziorem Tarnobrzeskim znajdziecie Wodny Park Rozrywki „Waterfun”. To jedyna tego typu atrakcja w tej części Polski. Na tafli wody o powierzchni ponad 2,5 tysiąca metrów kwadratowych czekają na was tory przeszkód, trampoliny, ścianki do wspinaczki, huśtawki.

Proponujemy rozrywkę, której nie można doświadczyć nigdzie w szerokiej okolicy. To atrakcja skierowana dla całych rodzin. Teren parku podzielony jest na dwie części, tak aby mogli z niego skorzystać wszyscy, nieleżenie od wieku, a także niezależnie od tego czy potrafią pływać – mówi Jan Wieleba, właściciel parku. – Nad bezpieczeństwem korzystających z parku osób czuwają wykwalifikowani ratownicy. Niezależnie od tego wszyscy, wchodząc na teren parku, obowiązkowo muszą założyć kamizelkę ratunkową. Dodatkowo dzieciom, które bawią się w strefie „A” może towarzyszyć dorosły opiekun.

To jednak nie jedyna niepowtarzalna w skali nie tylko regionu, ale nawet kraju, atrakcja jaką tutaj znajdziecie. W Wodnym Parku Rozrywki „Waterfun”wypożyczyć można elektryczne deski do pływania Kymera, na których można „śmigać” po jeziorze nawet z prędkością 37 kilometrów na godzinę! I – co najważniejsze – do korzystania z których nie potrzeba żadnych zezwoleń ani uprawnień motorowodnych.

Deski są banalnie proste w obsłudze. Każdy już od pierwszego kontaktu będzie umieć na nich pływać. Wystarczy położyć się na desce i wcisnąć „gaz” – tłumaczy J. Wieleba. Tyle teorii. Resztę musicie zobaczyć sami i przeżyć. Wodny Park Rozrywki znajdziecie przy wjeździe nad jezioro, po lewej stronie, obok bazy WOPR i policji.

Share.

Comments are closed.