reklama
Wójt w kapeluszu i z gwiazdą szeryfa. Dostał je w prezencie za wyjątkowy gest [zdjęcia] - Tygodnik Nadwiślański
wtorek, 16 sierpnia
reklama

Wójt w kapeluszu i z gwiazdą szeryfa. Dostał je w prezencie za wyjątkowy gest [zdjęcia]

4

Wójt Bogorii Marcin Adamczyk zamieścił w mediach społecznościowych swoje zdjęcia w amerykańskim kapeluszu, ciemnych okularach i z gwiazdą szeryfa na piersi. To prezenty, które otrzymał za wsparcie akcji leczenia Marcela Wójcika, 5-latka zmagającego się z glejakiem nerwu wzrokowego.

Chłopiec przeszedł wiosną protonoterapię w specjalistycznym ośrodku w Kalifornii. Jej opłacenie możliwe było dzięki charytatywnej akcji, w którą zaangażowało się wiele osób i instytucji. Wójt Bogorii, by wesprzeć leczenie Marcela, wystawił na aukcji voucher, którego nabywca mógł zatrudnić samorządowca na jeden dzień do jakiejkolwiek pracy. Licytacja vouchera spotkała się z dużym zainteresowaniem. Z jego sprzedaży udało się uzyskać w sumie ponad 8 tysięcy złotych.

W podziękowaniu za ten gest od rodziny chłopca wójt otrzymał pamiątkowe upominki, w tym właśnie amerykański kapelusz i gwiazdę szeryfa. „est mi ogromnie miło, że również ja mogłem być częścią wielkiej armii Marcelka. To wszystko pokazuje, że wspólnymi siłami i zaangażowaniem można zdziałać bardzo wiele dobrego” – napisał na swoim facebookowym profilu Marcin Adamczyk.

Fot. FB Marcina Adamczyka

marcin adamczyk wójt

4 komentarze

  1. Cześć panowie, mam na imie Monika :). Chętnie poznam normalnego faceta. Nie szukam sponsora, nie interesuje mnie jakie masz zarobki, samochód itp. Przede wszystkim cenię kulturę osobistą i poczucie humoru, wygląd dla mnie to sprawa drugorzędna. Zainteresowanych panów zapraszam do kontaktu najlepiej na moim profilu gdzie zobaczysz moje prywatne zdjęcia : panieonline.pl/monika

    • Ja, lat 60 , mam włosy na głowie…. jeszcze, mam zęby, sztuczne, 164 cm wzrostu, waga 100 kg, wada wzroku -5 i -6. mam jakieś szanse?

  2. Na prawde juz nie macie o czym pisac tylko o jakims wiejskim kaskaderze sa ciekawsze inf a nie takie drobnostki nic nie znaczace jak zalozy sb skarpetki w dolary tez bd pisac?

    • ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! na

      A skąd miałbyś info , że taka akcja była przeprowadzona? Dzisiaj obcy dla Ciebie jest w potrzebie, jutro Ty możesz być w takiej potrzebie.