reklama
Wtargnęli do domu i pobili jego właściciela. To mieszkańcy Baranowa i Padwi - Tygodnik Nadwiślański
poniedziałek, 3 października
reklama

Wtargnęli do domu i pobili jego właściciela. To mieszkańcy Baranowa i Padwi

0

Policjanci zatrzymali sprawców pobicia 27-letniego mężczyzny. Napastnicy wtargnęli do domu pokrzywdzonego i pobili go, uderzając metalowym prętem. 


Policjanci odebrali zgłoszenie o pobiciu mężczyzny w jednym z domów w gminie Padew Narodowa. Do zdarzenia doszło w ubiegłym tygodniu. Na miejscu funkcjonariusze ustalili, że rano do domu małżeństwa wtargnęło kilku napastników, przewrócili gospodarza, bili i kopali go. Jeden z napastników bił pokrzywdzonego metalowym prętem. W obronie pokrzywdzonego stanęła żona, która próbowała odpychać napastników. Sprawcy uciekając, wybili szybę w samochodzie należącym do 27-letniego mężczyzny.
Policjanci szybko ustalili i zatrzymali dwóch mężczyzn biorących udział w tym zdarzeniu. Są to mieszkańcy gmin Padew Narodowa i Baranów Sandomierski w wieku 17 i 21 lat. W chwili zatrzymania byli pod wpływem alkoholu. Obaj trafili do policyjnego aresztu.

Policjanci prowadząc dalsze czynności w tej sprawie, przeszukali domy podejrzanych. W miejscu zamieszkania 17-latka funkcjonariusze ujawnili i zabezpieczyli metalowy pręt, który mógł służyć do popełnienia przestępstwa. Zbierając materiał dowodowy, policjanci przesłuchali wielu świadków. Funkcjonariusze przedstawili podejrzanym zarzut pobicia. Obaj mężczyźni przyznali się do zarzucanego im przestępstwa. Wyjaśnili, że wcześniej pili razem alkohol i postanowili wymierzyć sprawiedliwość za dług, który pokrzywdzony 27-latek miał być niby winien rodzicom jednego ze sprawców.

Źródło: Policja Mielec

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.