Wyborcze banery ważniejsze niż bezpieczeństwo [W najnowszym TN]

1

W niedzielę na skrzyżowaniu drogi wojewódzkiej nr 765 z ul. Leśną w Staszowie doszło do groźnego w skutkach zderzenia dwóch samochodów osobowych. Ranne zostały cztery kobiety, w tym jedna ciężarna. Mieszkańcy miasta mówią, że do wypadku przyczyniły się zasłaniające widoczność banery z wizerunkami kandydatów do parlamentu, rozwieszone na barierkach w bezpośrednim sąsiedztwie skrzyżowania.

Po zdarzeniu w mediach społecznościowych rozgorzała burzliwa dyskusja. Internauci ze Staszowa jednoznacznie wskazali, że na skrzyżowaniu, na którym doszło do wypadku, widoczność jest mocno ograniczona przez banery wyborcze, które zawieszono na barierkach przy drodze…

Czytaj w papierowym i elektronicznym wydaniu „TN”.

KUP e-TN:

Share.

1 komentarz

  1. Najważniejsze w kampanii wyborczej powinny być programy każdego z kandydatów a nie banery. Żeby mieć porównanie poświęciłem trochę czasu na poznanie programów każdego z głównych kandydatów. Poznałem wiele z nich i moją uwagę przykuł Paweł Poncyljusz. Proponuje konkretne rozwiązania. Jest blisko mieszkańców naszego regionu, a w dodatku łączy w sobie doświadczenie biznesowe i polityczne. Jako rodzinna osoba, znająca nasze wartości myślę, że fajnie byłoby mu dać szanse w wyborach.